Naše studentka mezi vítězi krajského kola v konverzaci v ruském jazyce

[7. 03. 2019] | Uveřejnil: administrator

V úterý dne 5. března 2019 se v Mohelnici uskutečnilo krajské kolo v konverzaci v ruském jazyce. Naši školu reprezentovaly dvě studentky ze třídy V5. A. Soutěžní disciplíny, jako jsou poslech, výklad a řešení každodenní situace, velmi dobře zvládly obě. Na takové úrovni se počítá každý detail, takže je pro porotu těžké rozhodnout o umístění. Studentka Kristýna Raimerová uspěla a získala 2. místo. Gratulujeme a přejeme do dalšího studia i samostudia hodně úspěchů.
Autorka: Marie Vávrová

Mikulášský turnaj 2021

[5.12.2021]

Dne 3.12. proběhl na naší škole tradiční Mikulášský turnaj ve volejbalu. Utkání mezi jednotlivými týmy byly velmi vyrovnané a napínavé. Členové vítězného družstva se mohou po celý školní rok pyšnit titulem Mistr gymnázia. Za své … pokračovat »

Ples gymnázia – změna termínu

[4.12.2021]

Na základě nejasné situace okolo pořádání kulturních a společenských akcí se ruší tradiční maturitní ples, který se měl konat v sobotu 29. ledna 2022. Nový termín je stanoven na sobotu 26. března 2022.

Druhé místo v krajském kole Chemické olympiády

[3.12.2021]

V pátek 3.prosince se konalo Krajské kolo chemické olympiády kategorie A, na základě úspěšného řešení školního kola si zajistila postup Klára Pavelková ze třídy V6.A. Letošní 58. ročník byl realizován prezenční formou na Univerzitě Palackého … pokračovat »

PIŠKVORKY a 5. místo