Naše studentky uspěly ve velkém finále matematické soutěže BRLOH.

[9. 12. 2014] | Uveřejnil: gym-admin

fotografie0074Naše studentky uspěly ve velkém finále brněnské matematické soutěže BRLOH. Mezi týmy z České republiky a Slovenska se umístily na velmi pěkném 6. místě. V tomto finále zabodoval tým třídy V1.A ve složení Anna Poledňáková, Jana Beránková, Kateřina Lehká a Barbora Buriancová, který se probojoval do velkého finále mezi 14 nejlepších z celkového počtu 450 týmů z České i Slovenské republiky. Všem studentkám blahopřejeme.

!!! Důležité – postup přihlášení na videokonferenci pro studenty

[20.10.2020]

Takto vypadá naplánovaná schůzka v Týmu, v kanálu přemětu. Tímto modrým obdélníkem s tlačítkem „Připojit se|“ vás vyučující vyzve k připojení ke schůzce, kterou zahájil. Připojujete se pouze ve Vašich týmech, v konkrétních kanálech. Kalendář … pokračovat »

Gymnázium Hranice pokračuje v projektu Erasmus+ On-line