Naši studenti uspěli na XV. Pražské konferenci slovenských středoškoláků v ČR

[10. 12. 2018] | Uveřejnil: administrator

V pondělí 3. prosince 2018 se uskutečnila XV. Pražská konference slovenských středoškoláků v ČR a jejich hostů pod záštitou velvyslance SR J. E. Petra Weisse Slovensko v Československu. K 100. výročí vzniku Československa.
Uvedené soutěže se zúčastnili všichni studenti semináře JVS 4. A třídy. Výběr tématu a útvaru byl fakultativní. Ze 13 prací bylo pak vybráno 6, jejichž autoři je mohli prezentovat přímo na mezinárodní konferenci. Účastníci jsou uvedeni v abecedním pořadí:
1) Michaela Adameová
2) Jan Franc
3) Nikola Hanáková
4) Michal Kuča
5) Tereza Michálková
6) Martin Mikuš
Jmenovaní studenti pak v časovém úseku deseti minut měli za úkol uvést důvody napsání své práce, co je k tomu vedlo. Soutěž měla dva tematické okruhy:
A/ odbornou část -za nás reprezentovali J.Franc, T.Michálková
B/ uměleckou část – v níž jsme dosáhli vynikajících úspěchů:

1. místo Martin Mikuš
3. místo Michaela Adameová
4. místo Nikola Hanáková

G R A T U L U J E M E !!!
Autor: Marie Vávrová

Letní škola Badatele – UP Olomouc

[3.07.2021]

3.–9. července 2021 Přírodovědecká fakulta UP, 17. listopadu 12, Olomouc Letní škola Badatele nabízí studentům všech typů středních škol získat nové znalosti a zajímavé zkušenosti z oblasti přírodních věd. Témata povedou zkušení odborníci z oblasti … pokračovat »