Naši studenti uspěli na XV. Pražské konferenci slovenských středoškoláků v ČR

[10. 12. 2018] | Uveřejnil: administrator

V pondělí 3. prosince 2018 se uskutečnila XV. Pražská konference slovenských středoškoláků v ČR a jejich hostů pod záštitou velvyslance SR J. E. Petra Weisse Slovensko v Československu. K 100. výročí vzniku Československa.
Uvedené soutěže se zúčastnili všichni studenti semináře JVS 4. A třídy. Výběr tématu a útvaru byl fakultativní. Ze 13 prací bylo pak vybráno 6, jejichž autoři je mohli prezentovat přímo na mezinárodní konferenci. Účastníci jsou uvedeni v abecedním pořadí:
1) Michaela Adameová
2) Jan Franc
3) Nikola Hanáková
4) Michal Kuča
5) Tereza Michálková
6) Martin Mikuš
Jmenovaní studenti pak v časovém úseku deseti minut měli za úkol uvést důvody napsání své práce, co je k tomu vedlo. Soutěž měla dva tematické okruhy:
A/ odbornou část -za nás reprezentovali J.Franc, T.Michálková
B/ uměleckou část – v níž jsme dosáhli vynikajících úspěchů:

1. místo Martin Mikuš
3. místo Michaela Adameová
4. místo Nikola Hanáková

G R A T U L U J E M E !!!
Autor: Marie Vávrová

!!! Důležité – postup přihlášení na videokonferenci pro studenty

[20.10.2020]

Takto vypadá naplánovaná schůzka v Týmu, v kanálu přemětu. Tímto modrým obdélníkem s tlačítkem „Připojit se|“ vás vyučující vyzve k připojení ke schůzce, kterou zahájil. Připojujete se pouze ve Vašich týmech, v konkrétních kanálech. Kalendář … pokračovat »