Návštěva na ZŠ Sluníčko

[12. 11. 2021] | Uveřejnil: administrator


ZŠ a MŠ Sluníčko Lipník nad Bečvou

Poslední páteční hodina výuky 9.třídy pod vedením Ing. Martina Jánského patří předmětu Příprava na střední školu. V pátek 12.listopadu školu navštívila Mgr. Jana Horáková, která prezentovala Gymnázium Hranice pro všech 9 žáků třídy. Hodina začala krátkým videem, které bylo natočeno u příležitosti oslav 150. výročí založení školy. Následovala Powerpoint prezentace o historii, profilu školy a nabízených studijních programech. Každá příjemná návštěva přiveze malý dárek, ani já jsem nebyla výjimkou a předala žákům poutavé letáčky s kontakty na školu a ochotnému třídnímu učiteli kalendář pro rok 2022. Všechny zaujala nabídka přípravných kurzů z českého jazyka a matematiky, novinka pro letošní školní rok. Na závěr byl prostor na zodpovězení dotazů žáků a vyučujícího, který je bývalým žákem naší školy. Na ZŠ Sluníčko jsem poznala velmi příjemnou až rodinnou atmosférou soukromé školy, která preferuje osobní přístup. V žácích jsem vzbudila zvědavost a přislíbili účast na Dni otevřených dveří 11.ledna 2022.

zapsala: Jana Horáková

Aktuality

PŘEKLADATELSKÁ SOUTĚŽ V NĚMECKÉM JAZYCE

[1.12.2021]

Vyučující předmětového týmu německého jazyka vyhodnotily výsledky školního kola překladatelské soutěže. Po složitém rozhodování se vítězkou stala Markéta Malá, druhé místo obsadil Kryštof Klvaňa. Děkujeme všem účastníkům za velmi dobrou práci a blahopřejeme postupujícím do … pokračovat »

Bobřík informatiky kategorie Senior – postup do ústředního kola

[29.11.2021]

V listopadu proběhla na naší škole celonárodní soutěž Bobřík informatiky, rozvíjející algoritmické myšlení. V kategorii Senior navazují na toto kolo ještě kola ústřední, která proběhnou 3. února 2022 vždy na vybrané škole v každém ze … pokračovat »

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ ŠKOLNÍHO KOLA PŘEKLADATELSKÉ SOUTĚŽE V ANGLIČTINĚ

[29.11.2021]

Předmětový tým angličtiny děkuje všem účastníkům listopadového školního kola překladatelské soutěže za velmi zajímavé a mnohdy inspirativní čtení přeloženého uměleckého a odborného textu. Do fakultního kola FFUPOL, které se koná 4. ledna 2022 v Olomouci, … pokračovat »

MEZINÁRODNÍ ONLINE SOUTĚŽ BEST V ANGLIČTINĚ

[29.11.2021]

V pátek 26. listopadu 2021 se devatenáct našich žáků zúčastnilo mezinárodní online soutěže BEST v angličtině www.bestinenglish.org. Podstatou soutěže je, že se účastníci zaregistrují, spustí soutěžní zadání na stránce organizátora soutěže a pracují 60 minut … pokračovat »