Návštěva na ZŠ Sluníčko

[12. 11. 2021] | Uveřejnil: administrator

ZŠ a MŠ Sluníčko Lipník nad Bečvou

Poslední páteční hodina výuky 9.třídy pod vedením Ing. Martina Jánského patří předmětu Příprava na střední školu. V pátek 12.listopadu školu navštívila Mgr. Jana Horáková, která prezentovala Gymnázium Hranice pro všech 9 žáků třídy. Hodina začala krátkým videem, které bylo natočeno u příležitosti oslav 150. výročí založení školy. Následovala Powerpoint prezentace o historii, profilu školy a nabízených studijních programech. Každá příjemná návštěva přiveze malý dárek, ani já jsem nebyla výjimkou a předala žákům poutavé letáčky s kontakty na školu a ochotnému třídnímu učiteli kalendář pro rok 2022. Všechny zaujala nabídka přípravných kurzů z českého jazyka a matematiky, novinka pro letošní školní rok. Na závěr byl prostor na zodpovězení dotazů žáků a vyučujícího, který je bývalým žákem naší školy. Na ZŠ Sluníčko jsem poznala velmi příjemnou až rodinnou atmosférou soukromé školy, která preferuje osobní přístup. V žácích jsem vzbudila zvědavost a přislíbili účast na Dni otevřených dveří 11.ledna 2022.

zapsala: Jana Horáková

PŘEKLADATELSKÁ SOUTĚŽ V NĚMECKÉM JAZYCE

[1.12.2021]

Vyučující předmětového týmu německého jazyka vyhodnotily výsledky školního kola překladatelské soutěže. Po složitém rozhodování se vítězkou stala Markéta Malá, druhé místo obsadil Kryštof Klvaňa. Děkujeme všem účastníkům za velmi dobrou práci a blahopřejeme postupujícím do … pokračovat »