Online den otevřených dveří proběhl

[17. 02. 2021] | Uveřejnil: administrator

Online den otevřených dveří 17. 2. 2021 v 17.00

Vážení rodiče a zájemci o studium,
chcete se ptát a dozvědět se, v čem je naše škola dobrá a proč by Vaše děti měly u nás studovat? Prosím připojte se na naši online videokonferenci v rámci dne otevřených dveří. Budete moci položit jakékoliv otázky ke studiu na naší škole a zjistit, jaké jsou možnosti pro uplatnění našich studentů. Videokonference bude probíhat ve středu 17. 2. 2021 od 17.00.

Program videokonference:

• Úvod videokonference – zastupující ředitel školy Mgr. Ivo Macháček
  • Obsah a možnosti studia na naší škole – kariérní poradce Mgr. Nikol Stodůlková
  • Přijímací řízení a přijímací zkoušky – zastupující ředitel školy Mgr. Ivo Macháček
  • Diskuse
  • Závěr

Připojit se k této videokonferenci můžete přes odkaz, který se nachází dole pod tímto odstavcem,  5 – 10 minut před jejím zahájením nebo i v jejím průběhu. Po kliknutí na odkaz Vás prohlížeč zřejmě vyzve k povolení připojení mikrofonu a videa. To povolte, budete tak s námi moci mluvit. Dále Vám nabídne tři možnosti připojení. Pokud používáte aplikaci Teams, můžete se přes ni připojit, pokud ne, vyberte nabídku „Pokračovat v tomto prohlížeči“. Dále vložíte jméno, pod kterým se do videokonference přihlásíte. Dostanete se do předsálí videokonference, kde si vypnete videokameru a mikrofon. Pak klikněte na tlačítko Připojit. Musíte pak ještě chvíli počkat, až se Váš počítač připojí k videokonferenci.
Na plovoucí liště nástrojů  (lišta se objeví po nájezdu myší na dolním okraji okna videokonference) můžete stisknout ikonku Chat (malý obdélník s linkami) a v pravém sloupci pak napsat otázku do chatu. Nebo můžete kliknout na ručičku, tím se přihlásíte do diskuse. Po oslovení, si zapněte mikrofon, a položte otázku. Po odpovědi ručičku i mikrofon kliknutím vypněte. Mikrofon a popřípadě kameru prosím zapněte, jen pokud se budete ptát. Děkujeme

Pokud se chcete podívat, jak to u nás vypadá, klikněte si na prezentační video naší školy nebo si prohlédněte naši stránku vybavení školy:  gymnaziumhranice.cz/nase-skola/vybaveni-skoly/

Okresní kolo Matematické olympiády Z8 (žáci V1.A)

[31.03.2021]