Online výstava studentských prací a fotografií žáků Gymnázia Hranice 2020

[13. 05. 2020] | Uveřejnil: administrator

Vzhledem k preventivním opatřením zavedených vládou České republiky byla zrušena pravidelná výstava studentských prací žáků naší školy v prostorách Hranického zámku plánovaná původně na červen 2020. Proto uveřejňujeme výstavu prací našich studentů touto online formou.
Děkujeme všem žákům, kteří obětovali čas a úsilí a vypracovali pro tuto výstavu krásné práce.
Všem návštěvníkům pak přejeme příjemný zážitek při prohlížení těchto stránek.

Výstavu připravil: Miloslav Mlčoch

Práce žáků 1. A

Práce žáků 2. A

Práce žáků V1. A