Studentské prezidentské volby 2017

[12. 12. 2017] | Uveřejnil: Nikola Stodůlková

Milí studenti Gymnázia Hranice starší 15 let – přijďte si dne 12.12.2017 vyzkoušet prezidentské volby!

Kdy: 12.12.2017

Kde: učebna č. 250

V kolik: o přestávkách v průběhu celého dne (7:45-15:15)

Průběh voleb:

1. Po příchodu do volební místnosti sdělíte volební komisi své jméno.
  2. Obdržíte 1 hlasovací lístek (Je nepřípustné používat jiné než originální hlasovací lístky určené pro projekt Studentské prezidentské volby).
  3. Za plentou zakroužkujete v hlasovacím lístku číslo kandidáta, kterého volíte. Musíte zakroužkovat číslo pouze jednoho kandidáta, jinak je lístek neplatný.
  4. Poté vhodíte před komisí svůj hlasovací lístek do volební urny.

Hlasovací lístek je neplatný, jestliže:
– je zakroužkováno více kandidátů;
– není zakroužkován žádný kandidát;
– pokud je číslo kandidáta označeno jinak než zakroužkováním (např. podtržením či zakroužkováním celého jména kandidáta);
– z hlasovacího lístku není zřetelné, který kandidát je zakroužkován;
– jméno na hlasovacím lístku je přeškrtáno, přepsáno, dopsáno nebo jinak upraveno;
– hlasovací lístek je přetržený.

Pořádáním Studentských voleb chceme přispět k aktivnímu, zodpovědnému a seběvědomému občanství budoucích prvovoličů.

!!! Důležité – postup přihlášení na videokonferenci pro studenty

[20.10.2020]

Takto vypadá naplánovaná schůzka v Týmu, v kanálu přemětu. Tímto modrým obdélníkem s tlačítkem „Připojit se|“ vás vyučující vyzve k připojení ke schůzce, kterou zahájil. Připojujete se pouze ve Vašich týmech, v konkrétních kanálech. Kalendář … pokračovat »

Gymnázium Hranice pokračuje v projektu Erasmus+ On-line