Po roce opět postup do „republiky“

[26. 01. 2018] | Uveřejnil: administrator

Koncentrace výkonných šachistů na hranickém gymnáziu dosáhla takového stupně, že po roční přestávce opět postoupili do celostátního přeboru školních družstev. V krajském kole, konaném 23. 1. 2018 v Olomouci, obsadili po napínavém průběhu druhé místo za vítězným Gymnáziem Hejčín
a na nepostupová místa odsunuli další favority turnaje Gymnázium Prostějov
a Gymnázium Šumperk.
Družstvo ve složení Martin Nehyba, Jakub a Vojtěch Jiříčkovi, Tomáš Rabel, David Šlesinger už se těší na republikové finále, aby se v červnu pokusili v konkurenci 32 středoškolských týmů dosáhnout co nejlepšího výsledku.

!!! Důležité – postup přihlášení na videokonferenci pro studenty

[20.10.2020]

Takto vypadá naplánovaná schůzka v Týmu, v kanálu přemětu. Tímto modrým obdélníkem s tlačítkem „Připojit se|“ vás vyučující vyzve k připojení ke schůzce, kterou zahájil. Připojujete se pouze ve Vašich týmech, v konkrétních kanálech. Kalendář … pokračovat »

Gymnázium Hranice pokračuje v projektu Erasmus+ On-line