Předání medvídků

[22. 11. 2017] | Uveřejnil: Ivo Macháček

Ve středu 22.11. 2017  jsme předali MEDVÍDKY, které jsme nakoupili za nasbírané body v Penny. Rádi bychom poděkovali všem, kteří nám body z Penny přinesli, medvídci udělali velkou radost dětem na odběrové místnosti ve Fakultní nemocnici Olomouc, dětské oddělení. V této místnosti se dětem z celé nemocnice odebírá krev a za jejich statečnost dostanou malou odměnu – i díky Vám.

Ve sběru bodů stále pokračujeme a to až do 17. 12. 2017 – medvídky opět povezeme 20. 12. 2017 do Fakultní nemocnice Olomouc. Pokud byste chtěli přispět i jinou drobnou (ale novou) hračkou, je také možno ji donést do kanceláře školy. Určitě to za ten dětský úsměv stojí.

Ještě jednou děkujeme všem, kteří se této dobrovolné akce zúčastnili.

2. kolo volby povinně volitelných předmětů pro školní rok 2021/2022

[22.04.2021]

Odevzdání přihlášek k nepovinné maturitní zkoušce z ČJL a AJ třídním učitelům

[20.04.2021]

Třetí místo a cena za originalitu v soutěži „Umím francouzsky“

[19.04.2021]

Naše studentka francouzštiny ze třídy V5.A, Marie Žeravíková, získala 3. místo v soutěži „Umím francouzsky – Je sais faire en français“. Předmětem celostátní soutěže bylo natočení francouzsky komentovaného videa na téma „Procházka po mém městě“. … pokračovat »

Naši žáci postoupili do mezinárodního kola právnické soutěže!

[18.04.2021]

Dva žáci našeho gymnázia, Adam Sedlák a Filip Zimmermann, se účastní soutěže Mezinárodní Středoškolský Moot Court (MSMC) pod záštitou Právnické fakulty Univerzity Palackého. Jedná se o právní soutěž, kde se soutěžící snaží vyřešit fiktivní právní … pokračovat »