Přednáška pro literární seminář: Proč jít studovat bohemistiku?

[23. 10. 2013] | Uveřejnil: gym-admin

Absolventi Gymnázia Hranice se rádi vracejí do své školy

Koncem září navštívila naši školu absolventka třídy V6. A, maturitní ročník 2012, Lucie Bartochová.

Pro předmět literární seminář uspořádala přednášku na téma Proč jít studovat bohemistiku? Lucie studuje FF UK v Praze a je velký nadšenec poezie, velmi ji uchvátila versologie.

Pro naše současné maturanty byl její kultivovaný a erudovaný výklad velkým přínosem.

!!! Důležité – postup přihlášení na videokonferenci pro studenty

[20.10.2020]

Takto vypadá naplánovaná schůzka v Týmu, v kanálu přemětu. Tímto modrým obdélníkem s tlačítkem „Připojit se|“ vás vyučující vyzve k připojení ke schůzce, kterou zahájil. Připojujete se pouze ve Vašich týmech, v konkrétních kanálech. Kalendář … pokračovat »

Gymnázium Hranice pokračuje v projektu Erasmus+ On-line