Přednáška Euroskop – Příležitosti pro mladé v EU

[30. 04. 2021] | Uveřejnil: Redaktor SPGH

Ve čtvrtek 29. dubna se naši studenti Gymnázia Hranice zúčastnili velmi zajímavé přednášky na téma „Příležitosti pro mladé v EU“.
Celou přednášku vedla Mgr. Lenka Fonioková z Eurocentra v Ostravě.

Hovořilo se především o možnostech studování, cestování a práce za finanční a organizační podpory Evropské unie. Každý z nás tím získal spoustu cenných informací do budoucna. Doufáme proto, že se příští schůzky zůčastní ještě více studentů.

Tuto aktivitu nám v rámci projektu Vyslanci EP 2021 zorganizoval jeden z vyslanců Tomáš Stískal a my mu tím moc děkujeme.

Krásnou prezentaci od paní Foniokové najdete ke stáhnutí zde: Příležitosti pro mladé v EU

Screenshot prezentace Příležitosti pro mladé v EU

Screenshot prezentace „Příležitosti pro mladé v EU“

Online workshop „Sexuální násilí a kyberšikana“, 3. A, 9.00 – 12.00