Přírodovědný klokan okresu Přerov – výsledky

[27. 10. 2021] | Uveřejnil: administrator

Letošní ročník zajímavých otázek z přírodních věd na Gymnáziu Hranice má své úspěšné řešitele v rámci okresu Přerov. V kategorii Kadet získal Michal Brezniak (žák V2.A) 102 bodů z celkového počtu 117 bodů a obsadil 1. místo, celkem 243 řešitelů kategorie Kadet v rámci okresu Přerov.
Jakub Konečný (žák V2.A) obsadil 7.místo se ziskem 69 bodů.
Ve starší kategorii Junior získal Ondřej Burianec (žák V3.A) 88 bodů z celkového počtu 117 bodů a obsadil 1.místo, celkem 399 řešitelů kategorie Junior v rámci okresu Přerov.
Michalovi a Ondřejovi blahopřejeme k zisku zlaté medaile v konkurenci velkého počtu řešitelů a děkujeme za reprezentaci školy.

Autor: Jana Horáková

Přírodovědný klokan

PŘEKLADATELSKÁ SOUTĚŽ V NĚMECKÉM JAZYCE

[1.12.2021]