Puntíkový den

[27. 10. 2021] | Uveřejnil: administrator

Žáci třídy V1.A u příležitosti Světového dne psoriázy (WPD), který v letošním roce připadá na 29.října, vyrobili plakáty pro žáky a pedagogy školy, a rozhodli se společně podpořit pacienty s lupénkou tím, že si na sebe v tento den vezmeme oblečení či doplňky s puntíky. Dáme tak svému okolí najevo, že jsou nám známa základní fakta o lupénce a tito lidé nám nejsou lhostejní. V pátek 29.10. budou v ČR podzimní prázdniny, proto se do puntíků Gymnázium Hranice „obleklo“ o týden dříve, tedy v pátek 22. října 2021. Podívejte se, jak sluší puntíky nejen žákům V1.A 😊

Plakáty vyrobili žáci V1.A v rámci ČSP, vyučující Jana Horáková a Marek Vašut.

Děkujeme „puntíkovým“ žákům a pedagogům za podporu.
třída V1.A

PŘEKLADATELSKÁ SOUTĚŽ V NĚMECKÉM JAZYCE

[1.12.2021]

Vyučující předmětového týmu německého jazyka vyhodnotily výsledky školního kola překladatelské soutěže. Po složitém rozhodování se vítězkou stala Markéta Malá, druhé místo obsadil Kryštof Klvaňa. Děkujeme všem účastníkům za velmi dobrou práci a blahopřejeme postupujícím do … pokračovat »