Řekni drogám ne!

[25. 10. 2016] | Uveřejnil: Nikola Stodůlková

Dne 25. října 2016 se žáci tříd V1.A, V2.A, 1.A a V3.A zúčastnili přednášky s názvem „Řekni drogám ne!“.

Žáci se seznámili se základními klíčovými informacemi, které by měli děti i dospívající vědět o drogách DŘÍVE, než je obalamutí ti, kteří již drogy sami zneužívají (dealeři a ostatní propagátoři, kteří mají z drog prospěch).

Všichni žáci taktéž obdrželi informační brožurku – „Pravda o drogách“, ve které je shrnuto mnoho zajímavých informací, statistik a „pravd“!

Mgr. Nikola Stodůlková

!!! Důležité – postup přihlášení na videokonferenci pro studenty

[20.10.2020]

Takto vypadá naplánovaná schůzka v Týmu, v kanálu přemětu. Tímto modrým obdélníkem s tlačítkem „Připojit se|“ vás vyučující vyzve k připojení ke schůzce, kterou zahájil. Připojujete se pouze ve Vašich týmech, v konkrétních kanálech. Kalendář … pokračovat »