Řekni drogám ne!

[25. 10. 2016] | Uveřejnil: Nikola Stodůlková

Dne 25. října 2016 se žáci tříd V1.A, V2.A, 1.A a V3.A zúčastnili přednášky s názvem „Řekni drogám ne!“.

Žáci se seznámili se základními klíčovými informacemi, které by měli děti i dospívající vědět o drogách DŘÍVE, než je obalamutí ti, kteří již drogy sami zneužívají (dealeři a ostatní propagátoři, kteří mají z drog prospěch).

Všichni žáci taktéž obdrželi informační brožurku – „Pravda o drogách“, ve které je shrnuto mnoho zajímavých informací, statistik a „pravd“!

Mgr. Nikola Stodůlková

Mikulášský turnaj 2021

[5.12.2021]

Dne 3.12. proběhl na naší škole tradiční Mikulášský turnaj ve volejbalu. Utkání mezi jednotlivými týmy byly velmi vyrovnané a napínavé. Členové vítězného družstva se mohou po celý školní rok pyšnit titulem Mistr gymnázia. Za své … pokračovat »

Ples gymnázia – změna termínu

[4.12.2021]

Na základě nejasné situace okolo pořádání kulturních a společenských akcí se ruší tradiční maturitní ples, který se měl konat v sobotu 29. ledna 2022. Nový termín je stanoven na sobotu 26. března 2022.

Druhé místo v krajském kole Chemické olympiády

[3.12.2021]

V pátek 3.prosince se konalo Krajské kolo chemické olympiády kategorie A, na základě úspěšného řešení školního kola si zajistila postup Klára Pavelková ze třídy V6.A. Letošní 58. ročník byl realizován prezenční formou na Univerzitě Palackého … pokračovat »

PIŠKVORKY a 5. místo