Ruské Velikonoce na Gymnáziu Hranice

[30. 03. 2015] | Uveřejnil: Marie Vávrová

V pátek 27. března si studenti Gymnázia Hranice připomněli, že i pravoslavní Rusové slaví Velikonoce, neboli rusky řečeno Paschu. Ochutnali pravý ruský čaj, pirožky plněné třemi různými náplněmi. Debata u prostřeného stolu se vedla na různá témata: jedna skupina diskutovala o tématech společenských, druhá „grupa“ byla pod dojmy písemné práce z matematiky. Největší ocenění pro učitele je spokojená tvář studenta, což je vidět na fotografiích ruštinářů z tříd V5.A/V5.B a V4.A.

!!! Důležité – postup přihlášení na videokonferenci pro studenty

[20.10.2020]

Takto vypadá naplánovaná schůzka v Týmu, v kanálu přemětu. Tímto modrým obdélníkem s tlačítkem „Připojit se|“ vás vyučující vyzve k připojení ke schůzce, kterou zahájil. Připojujete se pouze ve Vašich týmech, v konkrétních kanálech. Kalendář … pokračovat »

Gymnázium Hranice pokračuje v projektu Erasmus+ On-line