Seznamovací pobyt třídy 1.A v Rožnově pod Radhoštěm

[6. 09. 2014] | Uveřejnil: gym-admin

V sobotu 6. září jsme jako třída 1. A odcestovali do krásného podhorského městečka Rožnova p. Radhoštěm. Cílem tohoto prvního zářijového víkendu bylo vzájemně se poznat s novými spolužáky a paní profesorkou třídní, Zdenou Lajdovou. Ubytovali jsme se v hotelu Stadion. Za teplého a slunečného dne jsme navštívili zábavné centrum Gibon, kde si kluci i naše děvčata vyzkoušeli atrakci Bumper ball. Dále jsme navštívili centrum Rožnova p. Radhoštěm a Jurkovičovu rozhlednu, ze které jsme sledovali nádherné panorama města a okolí.

Večer byl věnován seznamovacím hrám, abychom se lépe poznali a zapamatovali si nové tváře, se kterými se budeme potkávat minimálně po další čtyři roky na gymnáziu. Během tohoto víkendu jsme si užili mnoho legrace, zábavy, či překvapení. Krásně strávený společný víkend byl našim prvním, ale zdaleka ne posledním.

Martin Šanda, 1.A

2. kolo volby povinně volitelných předmětů pro školní rok 2021/2022

[22.04.2021]

Odevzdání přihlášek k nepovinné maturitní zkoušce z ČJL a AJ třídním učitelům

[20.04.2021]

Třetí místo a cena za originalitu v soutěži „Umím francouzsky“

[19.04.2021]

Naše studentka francouzštiny ze třídy V5.A, Marie Žeravíková, získala 3. místo v soutěži „Umím francouzsky – Je sais faire en français“. Předmětem celostátní soutěže bylo natočení francouzsky komentovaného videa na téma „Procházka po mém městě“. … pokračovat »

Naši žáci postoupili do mezinárodního kola právnické soutěže!

[18.04.2021]

Dva žáci našeho gymnázia, Adam Sedlák a Filip Zimmermann, se účastní soutěže Mezinárodní Středoškolský Moot Court (MSMC) pod záštitou Právnické fakulty Univerzity Palackého. Jedná se o právní soutěž, kde se soutěžící snaží vyřešit fiktivní právní … pokračovat »