Soutěž EUROREBUS – 1. místo v kraji !!!

[30. 04. 2019] | Uveřejnil: Martina Hapalová

V neděli 28.4.2019 se zástupci třídy V2.A – Nela Smrčková, Lukáš Brezniak a Martin Jalůvka zúčastnili Krajského kola zeměpisné soutěže EUROREBUS v Olomouci. Dle slov soutěžících byly otázky velmi náročné a to i časově. Studenti zapojili veškeré síly i vědomosti a nakonec si vybojovali nádherné 1. místo (z Olomouckého a Zlínského kraje) a tudíž i postup do celostátního kola, které se uskuteční v červnu, kde se utkají s nejlepšími z dalších 5 krajských kol.

Gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v Praze!!!

Mikulášský turnaj 2021

[5.12.2021]

Dne 3.12. proběhl na naší škole tradiční Mikulášský turnaj ve volejbalu. Utkání mezi jednotlivými týmy byly velmi vyrovnané a napínavé. Členové vítězného družstva se mohou po celý školní rok pyšnit titulem Mistr gymnázia. Za své … pokračovat »

Ples gymnázia – změna termínu

[4.12.2021]

Na základě nejasné situace okolo pořádání kulturních a společenských akcí se ruší tradiční maturitní ples, který se měl konat v sobotu 29. ledna 2022. Nový termín je stanoven na sobotu 26. března 2022.

Druhé místo v krajském kole Chemické olympiády

[3.12.2021]

V pátek 3.prosince se konalo Krajské kolo chemické olympiády kategorie A, na základě úspěšného řešení školního kola si zajistila postup Klára Pavelková ze třídy V6.A. Letošní 58. ročník byl realizován prezenční formou na Univerzitě Palackého … pokračovat »

PIŠKVORKY a 5. místo