Soutěž ve zpěvu frankofonní písně

[10. 04. 2019] | Uveřejnil: Nikola Stodůlková

Letošní 20. ročník Concours de la chanson francophone organizovaný Alliance Française Ostrava se konal tradičně v hudebním klubu Parník v pátek 22. 3. 2019.

„Skupinu do patnácti let“ s písničkou od Maeva Méline – Où est la vraie vie, reprezentovala žákyně z třídy V2.A Lenka Nováková.

V kategorii „Sólista před maturitou“ se zúčastnila Kristýna Nováková s písničkou Bonjour, Merci od Arcadien.

Jako každý rok porota vyhlašovala pouze první tři místa, která letos děvčata neobsadila. Každopádně oběma gratulujeme, děkujeme za reprezentaci školy a vzkazujeme, že právě ony byly ty nejlepší!!!

!!! Důležité – postup přihlášení na videokonferenci pro studenty

[20.10.2020]

Takto vypadá naplánovaná schůzka v Týmu, v kanálu přemětu. Tímto modrým obdélníkem s tlačítkem „Připojit se|“ vás vyučující vyzve k připojení ke schůzce, kterou zahájil. Připojujete se pouze ve Vašich týmech, v konkrétních kanálech. Kalendář … pokračovat »

Gymnázium Hranice pokračuje v projektu Erasmus+ On-line