Soutěž ve zpěvu frankofonní písně

[12. 04. 2016] | Uveřejnil: Nikola Stodůlková

Jako tradičně se v Ostravském klubu Parník konala soutěž s názvem „Concours de la chanson française“. Francouzštináři z našeho gymnázia reprezentovali školu hned ve třech kategoriích.

„Skupinu do patnácti let“ s písničkou od Kids United – On écrit sur les murs, reprezentovaly žákyně z V1.A a z 10 účastníků vybojovaly krásné 4. místo.

„Sólista před maturitou“ je kategorie, která je každoročně nejvíce obsazena. Celkem bylo 18 účinkujících a naši školu zastupovala Simona Hrbáčková z 1.A, která svou písničkou od TAL – Le sens de la vie vyhrála krásné 5. místo.

9. místo získala naše skupina z 1. A v „kategorii před maturitou“, která zazpívala písničku od Louane -Jour 1.

Všem účinkujícím bych tímto chtěla velmi poděkovat za reprezentaci školy a především pogratulovat za jejich velké úspěchy v tak těžké soutěži.

Mgr. Nikola Stodůlková

21. 9. – 26. 9. Sportovně turistický kurz 3.A a V5.A – zrušen

[21.09.2020]

Ředitelství školy oznamuje, že vzhledem ke zhoršující se epidemické situaci se sportovně turistický kurz pro třídy V5.A, 3.A nekoná.

Aktuální protiepidemická opatření

[17.09.2020]

Upozornění pro žáky a vyučující Gymnázia Hranice Z rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví ČR je od 18.9.2020 vyžadována povinnost nositi ochranu úst a nosu (rouška, ochranný štít) i během výukových hodin.   Mimoradne-opatreni-noseni-ochrannych-prostredku-dychacich-cest-s-vyjimkami-s-ucinnosti-od-10-9-2020-do-odvolani PhDr. Radovan Langer ředitel školy

Exkurze Itálie

[14.09.2020]

Exkurze estetické výchovy – Itálie – (Ŕím) se přesouvá na jaro 2021.

Informace pro rodiče žáků školy

[11.09.2020]

Ředitelství školy oznamuje, že vzhledem ke zhoršující se epidemické situaci se třídní schůzky dne 16. 9. 2020 konat nebudou. Veškeré informace o organizaci školního roku 2020/ 2021 obdržíte formou e-mailu od příslušných třídních učitelů nejpozději … pokračovat »