Studentská Thálie 2017

[31. 03. 2017] | Uveřejnil: administrator

Vážení kreativní studenti,

srdečně Vás zveme, prostřednictvím našich partnerů – společnosti Dallmayr, do pátého ročníku celorepublikové soutěže studentské autorské tvorby. Jubilejní Studentská Thálie 2017 nese klíčové slovo REPREZENTACE, a to pro obě své sekce, Autorský tvar (mini hry) i Autorský počin (texty).

Přihlašujte se do 1. května 2017. Nominace Autorských tvarů proběhnou v malostranském Divadle Na Prádle 21. května. Setkání s tvůrci Autorského počinu a s literáty hostí Divadlo Na Prádle 21. května večer. Finále se uskuteční v Divadle Na Prádle 1. června. Slavnostní Repre Gala na Nové scéně Národního divadla s předáním Cen Studentské Thálie realizujeme, spolu s řadou známých osobností z kultury, 4. června.

Prosíme ředitele a jejich zástupce, aby aktuální informaci poslali příslušným pedagogům českého jazyka a uměleckých předmětů, děkujeme!
Budeme si moc vážit, když výzvu umístíte i na školní FB či web.

Těšíme se na Vaše studenty a jejich tvorbu.

Mgr. Dana Benešová-Trčková
ředitelka Studentské Thálie
www.studentskathalie.cz

2. kolo volby povinně volitelných předmětů pro školní rok 2021/2022

[22.04.2021]

Odevzdání přihlášek k nepovinné maturitní zkoušce z ČJL a AJ třídním učitelům

[20.04.2021]

Uzavření hodnocení a absence žáků za 3. čtvrtletí školního roku 2020/2021 do 14.00 h

[12.04.2021]

Francouzštináři natočili video o Hranicích

[11.04.2021]

Francouzštináři ze třídy V4.A natočili krásné video o Hranicích nejen pro francouzsky mluvící turisty. Video je doplněno českými titulky. Velké poděkování patří Evě Vérostové, Adamovi Pospěchovi, Aničce Stuchlíkové a Adamovi Sedlákovi.