Studentská Thálie 2017

[31. 03. 2017] | Uveřejnil: administrator

Vážení kreativní studenti,

srdečně Vás zveme, prostřednictvím našich partnerů – společnosti Dallmayr, do pátého ročníku celorepublikové soutěže studentské autorské tvorby. Jubilejní Studentská Thálie 2017 nese klíčové slovo REPREZENTACE, a to pro obě své sekce, Autorský tvar (mini hry) i Autorský počin (texty).

Přihlašujte se do 1. května 2017. Nominace Autorských tvarů proběhnou v malostranském Divadle Na Prádle 21. května. Setkání s tvůrci Autorského počinu a s literáty hostí Divadlo Na Prádle 21. května večer. Finále se uskuteční v Divadle Na Prádle 1. června. Slavnostní Repre Gala na Nové scéně Národního divadla s předáním Cen Studentské Thálie realizujeme, spolu s řadou známých osobností z kultury, 4. června.

Prosíme ředitele a jejich zástupce, aby aktuální informaci poslali příslušným pedagogům českého jazyka a uměleckých předmětů, děkujeme!
Budeme si moc vážit, když výzvu umístíte i na školní FB či web.

Těšíme se na Vaše studenty a jejich tvorbu.

Mgr. Dana Benešová-Trčková
ředitelka Studentské Thálie
www.studentskathalie.cz

21. 9. – 26. 9. Sportovně turistický kurz 3.A a V5.A – zrušen

[21.09.2020]

Ředitelství školy oznamuje, že vzhledem ke zhoršující se epidemické situaci se sportovně turistický kurz pro třídy V5.A, 3.A nekoná.

Aktuální protiepidemická opatření

[17.09.2020]

Upozornění pro žáky a vyučující Gymnázia Hranice Z rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví ČR je od 18.9.2020 vyžadována povinnost nositi ochranu úst a nosu (rouška, ochranný štít) i během výukových hodin.   Mimoradne-opatreni-noseni-ochrannych-prostredku-dychacich-cest-s-vyjimkami-s-ucinnosti-od-10-9-2020-do-odvolani PhDr. Radovan Langer ředitel školy

Exkurze Itálie

[14.09.2020]

Exkurze estetické výchovy – Itálie – (Ŕím) se přesouvá na jaro 2021.

Informace pro rodiče žáků školy

[11.09.2020]

Ředitelství školy oznamuje, že vzhledem ke zhoršující se epidemické situaci se třídní schůzky dne 16. 9. 2020 konat nebudou. Veškeré informace o organizaci školního roku 2020/ 2021 obdržíte formou e-mailu od příslušných třídních učitelů nejpozději … pokračovat »