Studentský parlament naší školy diskutoval se senátorkou Jitkou Seitlovou

[26. 04. 2021] | Uveřejnil: administrator

Velmi zajímavou online diskusi s paní senátorkou Jitkou Seitlovou zorganizoval student a hlavní představitel studentského parlamentu našeho gymnázia Patrik Honeš. Tato studentská organizace vznikla na naší škole v tomto roce a hned nás zaujala velmi zajímavou akcí a to online setkáním s výjimečné osobnosti naší politické scény. Studenti měli tak možnost prodiskutovat nejžhavější události současnosti. Paní senátorka se studentům ochotně věnovala a na závěr uveřejnila na svém facebookové m profilu screenshoot ze setkání s našimi studenty.
Patrik Honeš toto setkání popsal takto:
„Ve čtvrtek 22. dubna jsme slavili Den Země! 🌍🌿 V rámci oslav tohoto dne jsme s nadšením debatovali s místopředsedkyní Senátu Jitkou Seitlovou. 🤓 Debata se týkala mnoha věcí, které souvisí s životním prostředím. 💚 Budoucnost konzumace masa, třídění odpadů, vhodné zdroje energie. Zajímali jsme se také i o aktuální otázky – Vrbětice, havárie na Bečvě nebo nová koalice SPOLU. 🇨🇿“

Moc jsme si diskusi s paní Seitlovou užili a těšíme se na opětovné setkání! 🤓

Zde je odkaz na sreenshoot

Studentský parlament se senátorkou Jitkou Seitlovou

Organizátor: Patrik Honeš

Online workshop „Sexuální násilí a kyberšikana“, 3. A, 9.00 – 12.00

[27.05.2021]

Didaktické testy – společná část maturitní zkoušky Matematika M+, určena spádová škola

[26.05.2021]

Didaktické testy – společná část maturitní zkoušky Český jazyk, žáci 4. A, V6. A

[25.05.2021]