Studentský parlament naší školy diskutoval se senátorkou Jitkou Seitlovou

[26. 04. 2021] | Uveřejnil: administrator

Velmi zajímavou online diskusi s paní senátorkou Jitkou Seitlovou zorganizoval student a hlavní představitel studentského parlamentu našeho gymnázia Patrik Honeš. Tato studentská organizace vznikla na naší škole v tomto roce a hned nás zaujala velmi zajímavou akcí a to online setkáním s výjimečné osobnosti naší politické scény. Studenti měli tak možnost prodiskutovat nejžhavější události současnosti. Paní senátorka se studentům ochotně věnovala a na závěr uveřejnila na svém facebookové m profilu screenshoot ze setkání s našimi studenty.
Patrik Honeš toto setkání popsal takto:
„Ve čtvrtek 22. dubna jsme slavili Den Země! 🌍🌿 V rámci oslav tohoto dne jsme s nadšením debatovali s místopředsedkyní Senátu Jitkou Seitlovou. 🤓 Debata se týkala mnoha věcí, které souvisí s životním prostředím. 💚 Budoucnost konzumace masa, třídění odpadů, vhodné zdroje energie. Zajímali jsme se také i o aktuální otázky – Vrbětice, havárie na Bečvě nebo nová koalice SPOLU. 🇨🇿“

Moc jsme si diskusi s paní Seitlovou užili a těšíme se na opětovné setkání! 🤓

Zde je odkaz na sreenshoot

Studentský parlament se senátorkou Jitkou Seitlovou

Organizátor: Patrik Honeš

Státní svátek – Den vzniku samostatného československého státu

[28.10.2021]

27. a 29. 10. Podzimní prázdniny

[27.10.2021]

26. – 27. 10. Cesta do hlubin chemie UK Praha (2 žáci)

[26.10.2021]