TO NEJLEPŠÍ Z GYMPLA

NEJLEPŠÍ Z GYMPLA

PRO ŠKOLY A VEŘEJNOST

Středa 6.2. 2019

11:30  pro školy                                                 18:00  pro veřejnost

Zveme vás na tradiční Koncert gymplu, pořádaný studenty Gymnázia Hranice.

V minulých letech jste se s námi podívali po světě, nakoukli do historie, táhli jste životem, zavzpomínali na filmy. Letos se můžete těšit na To nejlepší z gympla s tématem „Televizní program“.  Médium ovlivňující život každého z nás Vám představí studenti všech ročníků gymnázia.

KDE:         DIVADLO STARÁ STŘELNICE  HRANICE

Rezervace míst:  timkaskulinova@seznam.cz

PŘEKLADATELSKÁ SOUTĚŽ V NĚMECKÉM JAZYCE

[1.12.2021]