Účast na slavnostním vyhlášení výsledků literární soutěže v Praze

[27. 03. 2018] | Uveřejnil: administrator

Ve středu 21.3.2018 byly v pražském kině Lucerna slavnostně vyhlášeny výsledky 17. ročníku Literární soutěže o cenu Filipa Venclíka, které se zúčastnili také studenti naší školy – Barbora Buriancová a Marie Petková ze třídy V4.A, Martin Mikuš ze třídy 3.A, Daniela Mičulková a Kristýna Kadúchová ze třídy 4.A.
Literární soutěž nabídla ke zpracování téma „Přátelství, to je někdy víc než láska…“ v podobě článku, eseje, povídky nebo básně.
Z našeho gymnázia byla nejúspěšnější Daniela Mičulková, která svou básní „Ta druhá….“ obsadila vynikající 2. místo v kategorii „BÁSNĚ“.
Na programu bylo vyhlášení výsledků, předávání cen a prezentace vítězných literárních příspěvků, o kterou se postarali herec Ladislav Frej a herečka Táňa Fischerová.
Nechyběl ani kulturní program. Hudebně nadaná herečka Aneta Krejčíková –účastnice soutěže Tvoje tvář má známý hlas- zazpívala několik písní.
Všem účastníkům děkujeme za reprezentaci naší školy.
Zapsala PhDr. Věra Zemánková

2. kolo volby povinně volitelných předmětů pro školní rok 2021/2022

[22.04.2021]

Odevzdání přihlášek k nepovinné maturitní zkoušce z ČJL a AJ třídním učitelům

[20.04.2021]

Naši žáci postoupili do mezinárodního kola právnické soutěže!

[18.04.2021]

Dva žáci našeho gymnázia, Adam Sedlák a Filip Zimmermann, se účastní soutěže Mezinárodní Středoškolský Moot Court (MSMC) pod záštitou Právnické fakulty Univerzity Palackého. Jedná se o právní soutěž, kde se soutěžící snaží vyřešit fiktivní právní … pokračovat »

Uzavření hodnocení a absence žáků za 3. čtvrtletí školního roku 2020/2021 do 14.00 h

[12.04.2021]