Účast na slavnostním vyhlášení výsledků literární soutěže v Praze

[27. 03. 2018] | Uveřejnil: administrator

Ve středu 21.3.2018 byly v pražském kině Lucerna slavnostně vyhlášeny výsledky 17. ročníku Literární soutěže o cenu Filipa Venclíka, které se zúčastnili také studenti naší školy – Barbora Buriancová a Marie Petková ze třídy V4.A, Martin Mikuš ze třídy 3.A, Daniela Mičulková a Kristýna Kadúchová ze třídy 4.A.
Literární soutěž nabídla ke zpracování téma „Přátelství, to je někdy víc než láska…“ v podobě článku, eseje, povídky nebo básně.
Z našeho gymnázia byla nejúspěšnější Daniela Mičulková, která svou básní „Ta druhá….“ obsadila vynikající 2. místo v kategorii „BÁSNĚ“.
Na programu bylo vyhlášení výsledků, předávání cen a prezentace vítězných literárních příspěvků, o kterou se postarali herec Ladislav Frej a herečka Táňa Fischerová.
Nechyběl ani kulturní program. Hudebně nadaná herečka Aneta Krejčíková –účastnice soutěže Tvoje tvář má známý hlas- zazpívala několik písní.
Všem účastníkům děkujeme za reprezentaci naší školy.
Zapsala PhDr. Věra Zemánková

Bobřík informatiky – vyhodnocení

[22.11.2020]

V době 16. -20. 11. 2020 se žáci naší školy zapojili do internetové soutěže Bobřík informatiky. Soutěž se uskutečnila online a žáci soutěžili ve třech kategoriích Kadet, Junior a Senior. Do kategorie Kadet se zapojilo … pokračovat »