Úspěch francouzštiny v celostátním kole

[15. 05. 2019] | Uveřejnil: Nikola Stodůlková

V úterý dne 14. května 2019 se na Francouzském institutu v Praze konalo celonárodní kolo v olympiádě francouzského jazyka. ,,Barvy naší školy“ skvěle hájila Marie Žeravíková, která svým výkonem přesvědčila porotu a obsadila v konkurenci těch nejlepších ze 14 krajů v kategorii B1 překrásné 5. místo.

Félicitations!

2. kolo volby povinně volitelných předmětů pro školní rok 2021/2022

[22.04.2021]

Odevzdání přihlášek k nepovinné maturitní zkoušce z ČJL a AJ třídním učitelům

[20.04.2021]

Třetí místo a cena za originalitu v soutěži „Umím francouzsky“

[19.04.2021]

Naše studentka francouzštiny ze třídy V5.A, Marie Žeravíková, získala 3. místo v soutěži „Umím francouzsky – Je sais faire en français“. Předmětem celostátní soutěže bylo natočení francouzsky komentovaného videa na téma „Procházka po mém městě“. … pokračovat »

Naši žáci postoupili do mezinárodního kola právnické soutěže!

[18.04.2021]

Dva žáci našeho gymnázia, Adam Sedlák a Filip Zimmermann, se účastní soutěže Mezinárodní Středoškolský Moot Court (MSMC) pod záštitou Právnické fakulty Univerzity Palackého. Jedná se o právní soutěž, kde se soutěžící snaží vyřešit fiktivní právní … pokračovat »