Úspěchy našich studentů na olympiádě z českého jazyka

[25. 02. 2016] | Uveřejnil: administrator

Dne 8. 2. 2016 se v Přerově konalo okresní kolo ve znalostech gramatiky a slohu českého jazyka. Velmi úspěšné byly žákyně ze třídy V2. A. Anna Poledňáková vyhrála I. kategorii ze 44 účastníků. Gratulujeme! Její spolužačka Helena Smrčková obsadila 4. místo.
Ve II. kategorii, jež se konala o den později, jsme měli mužské zástupce. Na 4. místě skončil Petr Zbožek, V4. A a hned za ním na 5. místě byl Petr Uram, V5. A.
Našim studentům blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci Gymnázia Hranice. Anně Poledňákové držíme palce v krajském kole.

Marie Vávrová, vedoucí PK Čj a Rj

Mikulášský turnaj 2021

[5.12.2021]

Dne 3.12. proběhl na naší škole tradiční Mikulášský turnaj ve volejbalu. Utkání mezi jednotlivými týmy byly velmi vyrovnané a napínavé. Členové vítězného družstva se mohou po celý školní rok pyšnit titulem Mistr gymnázia. Za své … pokračovat »

Ples gymnázia – změna termínu

[4.12.2021]

Na základě nejasné situace okolo pořádání kulturních a společenských akcí se ruší tradiční maturitní ples, který se měl konat v sobotu 29. ledna 2022. Nový termín je stanoven na sobotu 26. března 2022.

Druhé místo v krajském kole Chemické olympiády

[3.12.2021]

V pátek 3.prosince se konalo Krajské kolo chemické olympiády kategorie A, na základě úspěšného řešení školního kola si zajistila postup Klára Pavelková ze třídy V6.A. Letošní 58. ročník byl realizován prezenční formou na Univerzitě Palackého … pokračovat »

PIŠKVORKY a 5. místo