Ústřední kolo Bobříka informatiky kategorie Senior právě skončilo

[28. 01. 2020] | Uveřejnil: administrator

Ústřední kolo Bobříka informatiky kategorie Senior proběhlo jako každý rok na naší škole ve dvou počítačových učebnách v úterý 28. 1. 2020 od 9.30 hod do 12.00. Soutěže se zúčastnili studenti 3. a 4. ročníků středních škol, kteří se stali úspěšnými řešiteli této kategorie v Olomouckém kraji. Naši školu navštívili studenti z Gymnázia Šumperk, Gymnázia Olomouc- Hejčín, CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově, Gymnázia Zábřeh, Gymnázia Šternberk,ZŠ a Gymnázia Konice,VOŠ a SPŠ Šumperk. Gymnázium Hranice reprezentovali Václav Macháček a David Šlesinger z V6.A a Vojtěch Jiříček a Mikuláš Mičkal ze 3.A. První tři místa obsadili a hezké ceny obdrželi tito studenti: 1. místo Frýbortová Jiřina z CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově, 2. místo Tomáš Turek z Gymnázia Olomouc-Hejčín a 3. místo Eliška Mostecká z Gymnázia Šumperk. Zvlášť souboj o první a druhé místo byl velmi těsný, neboť oba soutěžící dosáhli současně 204 bodů z celkových 250. O jejich pořadí pak nakonec rozhodl čas. Oceněným studentům gratulujeme a všem ostatním soutěžícím děkujeme za účast a přejeme jim hodně úspěchů nejen v soutěžích.

PŘEKLADATELSKÁ SOUTĚŽ V NĚMECKÉM JAZYCE

[1.12.2021]

Vyučující předmětového týmu německého jazyka vyhodnotily výsledky školního kola překladatelské soutěže. Po složitém rozhodování se vítězkou stala Markéta Malá, druhé místo obsadil Kryštof Klvaňa. Děkujeme všem účastníkům za velmi dobrou práci a blahopřejeme postupujícím do … pokračovat »

Bobřík informatiky kategorie Senior – postup do ústředního kola