Ústřední kolo Bobříka informatiky kategorie Senior právě skončilo

[28. 01. 2020] | Uveřejnil: administrator

Ústřední kolo Bobříka informatiky kategorie Senior proběhlo jako každý rok na naší škole ve dvou počítačových učebnách v úterý 28. 1. 2020 od 9.30 hod do 12.00. Soutěže se zúčastnili studenti 3. a 4. ročníků středních škol, kteří se stali úspěšnými řešiteli této kategorie v Olomouckém kraji. Naši školu navštívili studenti z Gymnázia Šumperk, Gymnázia Olomouc- Hejčín, CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově, Gymnázia Zábřeh, Gymnázia Šternberk,ZŠ a Gymnázia Konice,VOŠ a SPŠ Šumperk. Gymnázium Hranice reprezentovali Václav Macháček a David Šlesinger z V6.A a Vojtěch Jiříček a Mikuláš Mičkal ze 3.A. První tři místa obsadili a hezké ceny obdrželi tito studenti: 1. místo Frýbortová Jiřina z CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově, 2. místo Tomáš Turek z Gymnázia Olomouc-Hejčín a 3. místo Eliška Mostecká z Gymnázia Šumperk. Zvlášť souboj o první a druhé místo byl velmi těsný, neboť oba soutěžící dosáhli současně 204 bodů z celkových 250. O jejich pořadí pak nakonec rozhodl čas. Oceněným studentům gratulujeme a všem ostatním soutěžícím děkujeme za účast a přejeme jim hodně úspěchů nejen v soutěžích.

2. kolo volby povinně volitelných předmětů pro školní rok 2021/2022

[22.04.2021]

Odevzdání přihlášek k nepovinné maturitní zkoušce z ČJL a AJ třídním učitelům

[20.04.2021]

Uzavření hodnocení a absence žáků za 3. čtvrtletí školního roku 2020/2021 do 14.00 h

[12.04.2021]

Francouzštináři natočili video o Hranicích

[11.04.2021]

Francouzštináři ze třídy V4.A natočili krásné video o Hranicích nejen pro francouzsky mluvící turisty. Video je doplněno českými titulky. Velké poděkování patří Evě Vérostové, Adamovi Pospěchovi, Aničce Stuchlíkové a Adamovi Sedlákovi.