Ústřední kolo Bobříka informatiky kategorie Senior právě skončilo

[28. 01. 2020] | Uveřejnil: administrator

Ústřední kolo Bobříka informatiky kategorie Senior proběhlo jako každý rok na naší škole ve dvou počítačových učebnách v úterý 28. 1. 2020 od 9.30 hod do 12.00. Soutěže se zúčastnili studenti 3. a 4. ročníků středních škol, kteří se stali úspěšnými řešiteli této kategorie v Olomouckém kraji. Naši školu navštívili studenti z Gymnázia Šumperk, Gymnázia Olomouc- Hejčín, CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově, Gymnázia Zábřeh, Gymnázia Šternberk,ZŠ a Gymnázia Konice,VOŠ a SPŠ Šumperk. Gymnázium Hranice reprezentovali Václav Macháček a David Šlesinger z V6.A a Vojtěch Jiříček a Mikuláš Mičkal ze 3.A. První tři místa obsadili a hezké ceny obdrželi tito studenti: 1. místo Frýbortová Jiřina z CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově, 2. místo Tomáš Turek z Gymnázia Olomouc-Hejčín a 3. místo Eliška Mostecká z Gymnázia Šumperk. Zvlášť souboj o první a druhé místo byl velmi těsný, neboť oba soutěžící dosáhli současně 204 bodů z celkových 250. O jejich pořadí pak nakonec rozhodl čas. Oceněným studentům gratulujeme a všem ostatním soutěžícím děkujeme za účast a přejeme jim hodně úspěchů nejen v soutěžích.

Zvýšení ceny obědů

[14.05.2020]

Oznámení pro žáky a rodiče oznamujeme Vám, že Školní jídelna, tř. 1. máje 358, Hranice zvyšuje od 1. 6. 2020 ceny obědů takto: žáci 11 – 14 let                             26,- Kč žáci 15 let a více                          … pokračovat »

Online výstava studentských prací žáků Gymnázia Hranice 2020