Ústřední kolo Bobříka informatiky

[1. 02. 2018] | Uveřejnil: administrator

Ústřední kolo Bobříka informatiky právě proběhlo. Zde najdete nejúspěšnější řešitele Olomouckého kraje.

poř. příjmení, jméno škola počet bodů soutěžní čas
1 Hrochová Terezie Gymnázium Zábřeh 192 56:40
2 Opluštil Vladimír Gymnázium Olomouc – Hejčín 184 58:59
3 Zobaník Michal Gymnázium Hranice 145 58:34
4 Kroutil Filip Gymnázium Olomouc – Hejčín 140 46:56
5 Klvaňa Martin Gymnázium Hranice 137 58:19

Foto ze soutěže:

Ústřední kolo se uskuteční 1. 2. 2018. Začátek testování bude mezi 9.30 a 10.30. Test v ústředním kole bude obdobný jako test školního kola. Na 15 otázek bude ovšem dáno 60 minut času, o pořadí bude kromě bodů rozhodovat i čas. Stačí tedy odevzdat test pár sekund nebo minut před uplynutím limitu – šance na lepší pořadí se zvyšuje.po skončení testování bude následovat vyhodnocení a předání diplomů a cen.

Každý soutěžící v ústředním kole bude potřebovat znát svůj soutěžní kód ze školního kola (nikoliv kód školy!). Soutěžní kód slouží k identifikaci soutěžícího a ke kontrole, zda ve školním kole soutěžil. (Pro kontrolu: kód jednotlivce je složen ze znaků a číslic a obsahuje pomlčku -školní kód je složen ze sedmi písmen – ten nepotřebujete).

Pokud si soutěžící svůj soutěžní kód nepamatuje, musí si ho zjistit u svého školního koordinátora. Správnost svého kódu si může ověřit při Přihlášení k testu na stránce http://www.ibobr.cz/test/ dole.

Ceny pro vítěze ústředního kola

Vítězové budou zaneseni do ministerských tabulek programu Excelence středních škol.

Pět vítězů obdrží pozvánku na Soustředění KPS. Jde o týdenní soustředění pro středoškoláky se zájmem o informatiku, které organizuje Matematicko-fyzikální fakulta Univerzity Karlovy. Účastníci si užijí jak odborné přednášky na nejrůznější témata, tak všemožné hry v přírodě. Ubytování i strava jsou zajištěny. Termín: přelom duben – květen. Více na http://ksp.mff.cuni.cz/sksp/.

Bude také vytvořeno pořadí soutěžících v rámci každého kraje.

Tři nejlepší z každého kraje budou odměněni věcnými cenami; vítězové získají sadu s mikročipovou deskou Arduino. Dalšími cenami jsou spotřební elektronika (repráčky, 3D brýle).

PŘEKLADATELSKÁ SOUTĚŽ V NĚMECKÉM JAZYCE

[1.12.2021]

Vyučující předmětového týmu německého jazyka vyhodnotily výsledky školního kola překladatelské soutěže. Po složitém rozhodování se vítězkou stala Markéta Malá, druhé místo obsadil Kryštof Klvaňa. Děkujeme všem účastníkům za velmi dobrou práci a blahopřejeme postupujícím do … pokračovat »

Bobřík informatiky kategorie Senior – postup do ústředního kola