Ústřední kolo Bobříka informatiky

[1. 02. 2018] | Uveřejnil: administrator

Ústřední kolo Bobříka informatiky právě proběhlo. Zde najdete nejúspěšnější řešitele Olomouckého kraje.

poř. příjmení, jméno škola počet bodů soutěžní čas
1 Hrochová Terezie Gymnázium Zábřeh 192 56:40
2 Opluštil Vladimír Gymnázium Olomouc – Hejčín 184 58:59
3 Zobaník Michal Gymnázium Hranice 145 58:34
4 Kroutil Filip Gymnázium Olomouc – Hejčín 140 46:56
5 Klvaňa Martin Gymnázium Hranice 137 58:19

Foto ze soutěže:

Ústřední kolo se uskuteční 1. 2. 2018. Začátek testování bude mezi 9.30 a 10.30. Test v ústředním kole bude obdobný jako test školního kola. Na 15 otázek bude ovšem dáno 60 minut času, o pořadí bude kromě bodů rozhodovat i čas. Stačí tedy odevzdat test pár sekund nebo minut před uplynutím limitu – šance na lepší pořadí se zvyšuje.po skončení testování bude následovat vyhodnocení a předání diplomů a cen.

Každý soutěžící v ústředním kole bude potřebovat znát svůj soutěžní kód ze školního kola (nikoliv kód školy!). Soutěžní kód slouží k identifikaci soutěžícího a ke kontrole, zda ve školním kole soutěžil. (Pro kontrolu: kód jednotlivce je složen ze znaků a číslic a obsahuje pomlčku -školní kód je složen ze sedmi písmen – ten nepotřebujete).

Pokud si soutěžící svůj soutěžní kód nepamatuje, musí si ho zjistit u svého školního koordinátora. Správnost svého kódu si může ověřit při Přihlášení k testu na stránce http://www.ibobr.cz/test/ dole.

Ceny pro vítěze ústředního kola

Vítězové budou zaneseni do ministerských tabulek programu Excelence středních škol.

Pět vítězů obdrží pozvánku na Soustředění KPS. Jde o týdenní soustředění pro středoškoláky se zájmem o informatiku, které organizuje Matematicko-fyzikální fakulta Univerzity Karlovy. Účastníci si užijí jak odborné přednášky na nejrůznější témata, tak všemožné hry v přírodě. Ubytování i strava jsou zajištěny. Termín: přelom duben – květen. Více na http://ksp.mff.cuni.cz/sksp/.

Bude také vytvořeno pořadí soutěžících v rámci každého kraje.

Tři nejlepší z každého kraje budou odměněni věcnými cenami; vítězové získají sadu s mikročipovou deskou Arduino. Dalšími cenami jsou spotřební elektronika (repráčky, 3D brýle).

21. 9. – 26. 9. Sportovně turistický kurz 3.A a V5.A – zrušen

[21.09.2020]

Ředitelství školy oznamuje, že vzhledem ke zhoršující se epidemické situaci se sportovně turistický kurz pro třídy V5.A, 3.A nekoná.

Aktuální protiepidemická opatření

[17.09.2020]

Upozornění pro žáky a vyučující Gymnázia Hranice Z rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví ČR je od 18.9.2020 vyžadována povinnost nositi ochranu úst a nosu (rouška, ochranný štít) i během výukových hodin.   Mimoradne-opatreni-noseni-ochrannych-prostredku-dychacich-cest-s-vyjimkami-s-ucinnosti-od-10-9-2020-do-odvolani PhDr. Radovan Langer ředitel školy

Exkurze Itálie

[14.09.2020]

Exkurze estetické výchovy – Itálie – (Ŕím) se přesouvá na jaro 2021.

Informace pro rodiče žáků školy

[11.09.2020]

Ředitelství školy oznamuje, že vzhledem ke zhoršující se epidemické situaci se třídní schůzky dne 16. 9. 2020 konat nebudou. Veškeré informace o organizaci školního roku 2020/ 2021 obdržíte formou e-mailu od příslušných třídních učitelů nejpozději … pokračovat »