V5.A na Ústavním soudě v Brně

[9. 02. 2020] | Uveřejnil: Nikola Stodůlková

Ve čtvrtek 6. února 2020 se třída V5.A zúčastnila exkurze na Ústavní soud v Brně. Během asi hodinové prohlídky studenti viděli především hlavní sál zvaný Sněmovna. Poté jsme se usadili v místnosti, kde soudci Ústavního soudu vyhlašují nálezy. Zde jsme se dověděli mnoho informací o chodu této instituce a zároveň jsme měli možnost ukázat panu průvodci své znalosti. Ačkoliv naše první tipy na počet řešených problémů byly malinko nepřesné, nakonec jsme se dobrali správného závěru.

Po krátkém rozchodu jsme se vydali  domů. Přestože někteří měli tendenci nastoupit do vlaku směr Bratislava, byli včas zastaveni a nakonec jsme dojeli ve zdraví až do Hranic.

Kateřina Šnejdrlová

Zvýšení ceny obědů

[14.05.2020]

Oznámení pro žáky a rodiče oznamujeme Vám, že Školní jídelna, tř. 1. máje 358, Hranice zvyšuje od 1. 6. 2020 ceny obědů takto: žáci 11 – 14 let                             26,- Kč žáci 15 let a více                          … pokračovat »