Vánoční koncert 2012

[21. 12. 2012] | Uveřejnil: gym-admin

V pátek 21.12.2012 se uskutečnil v prostorách divadla Stará střelnice tradiční vánoční koncert naší školy. Tentokrát byl koncert zasvěcen jazzu. Úžasné výkony všech vystupujících stejně jako zajímavé mluvené slovo uvádějící profesorky Tatiany Jonasové přispěly k vysoké úrovni tohoto předvánočního studentského představení. V budoucnu bude jistě těžké takto vysoko nastavenou laťku překonat. Velký dík také patří panu Vlasákovi a jeho týmu za pomoc při realizaci koncertu.

!!! Důležité – postup přihlášení na videokonferenci pro studenty

[20.10.2020]

Takto vypadá naplánovaná schůzka v Týmu, v kanálu přemětu. Tímto modrým obdélníkem s tlačítkem „Připojit se|“ vás vyučující vyzve k připojení ke schůzce, kterou zahájil. Připojujete se pouze ve Vašich týmech, v konkrétních kanálech. Kalendář … pokračovat »

Gymnázium Hranice pokračuje v projektu Erasmus+ On-line