VÁNOČNÍ KONCERT 2013 ANEB CESTA KOLEM SVĚTA

[16. 01. 2014] | Uveřejnil: gym-admin

Na Gymnáziu v Hranicích to stále žije! Důkazem byl např. v tom školním roce opět uskutečněný Vánoční koncert. Po vzoru minule bravurně uspořádaného vystoupení jsme se toho ujali i my a snažili se tak obnovit tradici dříve pořádaného „To nejlepší z Gympla!“. Nedivíme se, že nás od organizace zprvu odrazovali. Z počátku nám chyběli zájemci i realizovatelné nápady. Vymyšlené jsme měli pouze téma koncertu: Cesta kolem světa. Nechali jsme všemu volný průběh a znenadání přišel listopad! Zmobilizovali jsme veškeré své síly a nestačili se divit. Na půdě našeho gymnázia se pohybuje nepřeberné množství takových talentů, že úspěch tohoto ročníku měl být téměř zaručen. Díky laskavosti a podpoře pana a paní Vlasákových nám byly poskytnuty úžasné prostory Divadla Stará střelnice i pomoc ochotného personálu. Snažili se vyhovět, musím podotknout úspěšně, i našim speciálním přáním, kterými jsme chtěli celou akci okořenit. Den „dé, hodina „há“. Po náročné generální zkoušce jsme se 19.12 v plném počtu sešli a šílenství mohlo propuknout. Opravdu jsme měli trochu strach! Obecenstvo nás však vyvedlo z omylu. Jednu chvíli nadšeně tleskalo, poté obdivovali vážná vystoupení studentů. Tímto bych chtěla hrozně moc poděkovat jednak Vlasákovým za poskytnuté prostory a ochotu, divákům za nádhernou atmosféru, tak i účinkujícím za krásná vystoupení a moderátorům za pevné nervy! Určitě jste si všimli, že jsem vůbec nezmiňovala detaily o jednotlivých číslech a aktérech. Srdečně vás zveme na reprízu pro veřejnost 17.1. 2013 v 19.00h opět v Divadle Stará střelnice. Moc se na vás těšíme!

!!! Důležité – postup přihlášení na videokonferenci pro studenty

[20.10.2020]

Takto vypadá naplánovaná schůzka v Týmu, v kanálu přemětu. Tímto modrým obdélníkem s tlačítkem „Připojit se|“ vás vyučující vyzve k připojení ke schůzce, kterou zahájil. Připojujete se pouze ve Vašich týmech, v konkrétních kanálech. Kalendář … pokračovat »

Gymnázium Hranice pokračuje v projektu Erasmus+ On-line