Volitelné předměty pro školní rok 2016/2017

[31. 03. 2016] | Uveřejnil: Ivo Macháček

Zápis do volitelných předmětů probíhá v termínu od 4.4. – 8.4. 2016

Volitelné předměty V-2 jsou nabízeny pro žáky současných tříd V3.A, 1.A. Žák si volí pouze jeden předmět.

Volitelné předměty V-3-1, V-3-2 jsou nabízeny pro žáky současných tříd V4.A, 2.A. Žáci si z každé skupiny  zapisují pouze jeden předmět.

Volitelné předměty V-4-3, V-4-4 jsou nabízeny pro žáky současných tříd V5.A, 3.A. Žáci si z každé skupiny zapisují pouze jeden předmět.

Název Zkratka
V-2 (jednoletý – 2 hodiny/týden)
Konverzace v anglickém jazyce KAJ
Seminář matematiky SM