Výsledky – 1. a 2. kola Studentských prezidentských voleb

[14. 12. 2017] | Uveřejnil: Nikola Stodůlková

První kolo Studentských prezidentských voleb proběhlo 12. a 13. prosince 2017.

Studenti ze 384 středních škol z celé České republiky si tak „nanečisto“ vyzkoušeli volit kandidáty, kteří se uchází o post prezidenta ČR.

Zapojilo se 171 gymnázií, 170 středních odborných škol (SOŠ) a 43 učilišť (SOU). Bylo odevzdáno 43 559 platných hlasovacích lístků.

spv_1_kolo_vysledky_final

VÝSLEKY STUDENTSKÝCH PREZIDENTSKÝCH VOLEB – GH

Druhé kolo Studentských prezidentských voleb se konalo 16. a 17. ledna 2018. Studenti vybírali ze dvou kandidátů, kteří postoupili v reálných volbách do druhého kola. Výsledky v řádném termínu odevzdalo 298 škol, z toho 145 gymnázií, 123 středních odborných škol (SOŠ) a 30 učilišť (SOU). Bylo odevzdáno 38 557 platných hlasovacích lístků.

spv_2018_2.kolo_vysledky_final VÝSLEDKY – 2. KOLO

VÝSLEDKY – 2. KOLO

!!! Důležité – postup přihlášení na videokonferenci pro studenty

[20.10.2020]