Comenius conference 2011

[26. 05. 2011] | Uveřejnil: gym-admin

Dne 26. 5. 2011 hostila naše škola účastníky mezinárodní Comenius Conference „YES WE CARE!“. Konference proběhla v Zámeckém klubu a zúčastnili se jí učitelé a studenti z5 zemí Evropské Unie. Konferenci zahájili starostka města Hranic Radka Ondriášová a ředitel naší školy Radovan Langer. Všichni přítomní se mohli seznámit se zajímavými prezentacemi o dodržování a porušování lidských práv a o politickém systému Itálie, Francie, Finska, Holandska, Španělska a České republiky. Na závěr konference se uskutečnil zajímavý kvíz. Druhý den si hosté prohlédli Zbrašovské jeskyně a historické centrum Olomouce.

Zvýšení ceny obědů

[14.05.2020]

Oznámení pro žáky a rodiče oznamujeme Vám, že Školní jídelna, tř. 1. máje 358, Hranice zvyšuje od 1. 6. 2020 ceny obědů takto: žáci 11 – 14 let                             26,- Kč žáci 15 let a více                          … pokračovat »

Online výstava studentských prací žáků Gymnázia Hranice 2020