Ekonomická olympiáda – 11. místo v Olomouckém kraji

[4. 03. 2020] | Uveřejnil: Nikola Stodůlková

Ekonomická olympiáda (EO) je mezinárodní soutěž ve znalostech z ekonomie a financí, která je určena studentům středních škol. Otázky do soutěže a koncepci Ekonomické olympiády spoluvytváří ekonomové a odborníci z Institutu ekonomického vzdělávání (INEV) a České národní banky (ČNB).

Letos se konal IV. ročník a v krajském kole vybojovala 11. místo (z celkového počtu 57 uchazečů) Kristýna Raimerová ze třídy V6.A.

Blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy!

!!! Důležité – postup přihlášení na videokonferenci pro studenty

[20.10.2020]

Takto vypadá naplánovaná schůzka v Týmu, v kanálu přemětu. Tímto modrým obdélníkem s tlačítkem „Připojit se|“ vás vyučující vyzve k připojení ke schůzce, kterou zahájil. Připojujete se pouze ve Vašich týmech, v konkrétních kanálech. Kalendář … pokračovat »

Gymnázium Hranice pokračuje v projektu Erasmus+ On-line