Maturantka se „nebojí myslet“!

[26. 01. 2021] | Uveřejnil: Nikola Stodůlková

Naše studentka z maturitního ročníku, Klára Vašinová, se zúčastnila filosofické soutěže pro středoškolské studenty „Nebojme se myslet“. A jak dopadla? Svým filozofickým textem ve formě úvahy získala krásné šesté místo! Blahopřejeme!

Cílem tohoto projektu, který každoročně pořádá Filozofická fakulta UP v Olomouci, je podpořit rozvoj kritického myšlení u studentů předposledních a především závěrečných ročníků středoškolského studia. Studenti by měli prokázat schopnost konstruktivního uvažování a zformulování vlastního názoru.

Mikulášský turnaj 2021

[5.12.2021]

Dne 3.12. proběhl na naší škole tradiční Mikulášský turnaj ve volejbalu. Utkání mezi jednotlivými týmy byly velmi vyrovnané a napínavé. Členové vítězného družstva se mohou po celý školní rok pyšnit titulem Mistr gymnázia. Za své … pokračovat »

Ples gymnázia – změna termínu

[4.12.2021]

Na základě nejasné situace okolo pořádání kulturních a společenských akcí se ruší tradiční maturitní ples, který se měl konat v sobotu 29. ledna 2022. Nový termín je stanoven na sobotu 26. března 2022.

Druhé místo v krajském kole Chemické olympiády

[3.12.2021]

V pátek 3.prosince se konalo Krajské kolo chemické olympiády kategorie A, na základě úspěšného řešení školního kola si zajistila postup Klára Pavelková ze třídy V6.A. Letošní 58. ročník byl realizován prezenční formou na Univerzitě Palackého … pokračovat »

PIŠKVORKY a 5. místo