Třetí místo a cena za originalitu v soutěži „Umím francouzsky“

[19. 04. 2021] | Uveřejnil: Nikola Stodůlková

Naše studentka francouzštiny ze třídy V5.A, Marie Žeravíková, získala 3. místo v soutěži „Umím francouzsky – Je sais faire en français“.

Předmětem celostátní soutěže bylo natočení francouzsky komentovaného videa na téma „Procházka po mém městě“. Soutěže se zúčastnilo celkem 71 žáků z 20 škol z celé České republiky a bylo natočeno celkem 38 soutěžních videí. Osmičlenná česko-francouzská porota hodnotila následující kritéria:

1. Obsah francouzského komentáře
  2. Úroveň francouzštiny
  3. Uměleckou kvalitu
  4. Originalitu

Maruška si se svým videem vybojovala hlavní 3. cenu a zároveň zvláštní cenu za originalitu! Však posuďte sami!

Odkaz na video:

Marušce blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci svých znalostí z francouzštiny za hranicemi Hranic.

Online workshop „Sexuální násilí a kyberšikana“, 3. A, 9.00 – 12.00

[27.05.2021]

Didaktické testy – společná část maturitní zkoušky Matematika M+, určena spádová škola

[26.05.2021]