Žáci V3.A natočili video o Hranicích

[7. 12. 2021] | Uveřejnil: administrator

Žáci V3.A se zapojili do projektu s názvem „Our town Hranice“. Tento projekt byl realizován ve třech předmětech. V dějepise si žáci vytvořili krátké referáty o historii zajímavých míst v Hranicích, v anglickém jazyce si tyto referáty přeložili a vyzkoušeli. V informatice pak natáčeli přímo ve městě před památkami  a natočená videa sestříhali a doplnili českými titulky. Na závěr Michaela Röderová a Daniel Havránek propojili všechna videa do výsledného krátkého filmu. I když žáci natáčeli a stříhali video poprvé a část této práce museli zvládnout v karanténě, i přesto vytvořili velmi pěkný projekt o Hranicích. Video obsahuje také krásné záběry pořízené dronem, které nasnímal žák této třídy Daniel Havránek.

Vydání výpisů vysvědčení

[31.01.2022]