Plánové akce

Školní kolo Zeměpisné olympiády

Školní kolo Zeměpisné olympiády

[4. 12. 2019]

Exkurze ČJL - divadelní představení Olomouc (4.A)

Exkurze ČJL – divadelní představení Olomouc (4.A)

[4. 12. 2019]

Exkurze ZSV -Poslanecká sněmovna parlamentu ČR, Praha (žáci SVS 4.r)

Exkurze ZSV -Poslanecká sněmovna parlamentu ČR, Praha (žáci SVS 4.r)

[3. 12. 2019]

Uzavření přihlášek k maturitě JARO 2020, třídy 4. A a V6. A

Uzavření přihlášek k maturitě JARO 2020, třídy 4. A a V6. A

[2. 12. 2019]

Exkurze D - Vlastivědné muzeum Olomouc, třída V3. A

Exkurze D – Vlastivědné muzeum Olomouc, třída V3. A

[28. 11. 2019]

Přihlášky k maturitě JARO 2020 - 4.A a V6.A

Přihlášky k maturitě JARO 2020 – 4.A a V6.A

[28. 11. 2019]

Basketbal 3 x 3 dívky, GH

Basketbal 3 x 3 dívky, GH

[22. 11. 2019]

Okresní kolo ve volejbalu - hoši, Přerov

Okresní kolo ve volejbalu – hoši, Přerov

[20. 11. 2019]

Exkurze D - Praha, třída 1. A

Exkurze D – Praha, třída 1. A

[20. 11. 2019]

Florbalový turnaj (ve spolupráci s DDM Hranice), žáci V1. A a V2. A

Florbalový turnaj (ve spolupráci s DDM Hranice), žáci V1. A a V2. A

[16. 11. 2019]

Pozvánka na individuální pohovory o prospěchu

Pozvánka na individuální pohovory o prospěchu

[15. 11. 2019]

Pozvánka na individuální pohovory o prospěchu Individuální pohovory

Testování ČŠI – 1. a 2. vyučovací hodinu – třída V5.A, 3. a 4. vyučovací hodinu – třída 3. A

[15. 11. 2019]

Exkurze ČJ - Moravské divadlo Olomouc, 2.A

Exkurze ČJ – Moravské divadlo Olomouc, 2.A

[13. 11. 2019]

GIS Day Olomouc, třída V4.A

GIS Day Olomouc, třída V4.A

[13. 11. 2019]

Beseda Úřad práce Přerov 4.A a V6.A

[12. 11. 2019]

Přednáška Z -Univerzita Tomáše Bati Zlín (1. a 2. vyučovací hodina 1.A a V3.A, 3. a 4. vyučovací hodina 3.A a V5.A)

[12. 11. 2019]

11. 11. - 14. 11 Bobřík informatiky

11. 11. – 14. 11 Bobřík informatiky

[11. 11. 2019]

Vítáme všechny příznivce algoritmizace, logického myšlení, programování a řešení zapeklitých úkolů v dalším ročníku oblíbené soutěže Bobřík informatiky!!! Soutěž proběhne ve třech kategoriích: V pondělí 11. 11. 2019 kategorie Senior (žáci 3. a 4. ročníků … pokračovat »

Uzavření klasifikace za 1. čtvrtletí školního roku 2019/2020

Uzavření klasifikace za 1. čtvrtletí školního roku 2019/2020

[11. 11. 2019]

Uzavření klasifikace za 1. čtvrtletí školního roku 2019-2020

[11. 11. 2019]

Piškvorky - oblastní kolo v Lipníku nad Bečvou

Piškvorky – oblastní kolo v Lipníku nad Bečvou

[8. 11. 2019]

Aktuality

23. 3. 2020 – 27. 3. 2020 Výměnný pobyt ve Slovinsku

[23.03.2020]

V době od 23. 3. 2020 – 27. 3. 2020 se uskuteční výměnný pobyt našich studentů ve Slovinsku ve Slovenských Konjicích. Jde o závěrečné setkání v rámci projektu Erasmus+ s názvem Open it! Výměny se … pokračovat »

24. – 28. 2. Jarní prázdniny

[24.02.2020]

Kvalifikace do národního kola – basketbal dívek, Nový Jičín

[21.02.2020]

Okresní kolo ZO kat. C a D, Přerov

[21.02.2020]