Z akcí

Soutěž Eurorebus – celostátní kolo, Praha

[5. 06. 2017]

Exkurze Polsko - Osvětim - 3.A, V5.A

Exkurze Polsko – Osvětim – 3.A, V5.A

[1. 06. 2017]

Předávání maturitních vysvědčení MÚ Hranice (4.A a V6.A)

[31. 05. 2017]

V 14.00 třída 4.A a v 14.45 třída V6.A

Exkurze Hyundai - 3.A, V5.A a 1.A

Exkurze Hyundai – 3.A, V5.A a 1.A

[30. 05. 2017]

30. - 31. 5. Exkurze francouzského jazyka - Provence Francie

30. – 31. 5. Exkurze francouzského jazyka – Provence Francie

[30. 05. 2017]

Exkurze TV Nový Hrozenkov (třída 2.A)

[29. 05. 2017]

Celostátní kolo Soutěže v jazyce francouzském, kategorie A2 – Lenka Zdráhalová

[29. 05. 2017]

Historie a vývoj jazzu

[26. 05. 2017]

Divadlo Stará střelnice – pátek 26.5.2017 Třídy: 1.A, 2.A, V4.A Cena: 20 Kč/ žák Zahájení: 11.30 h. Odchod od školy: 11.00 h. Po ukončení programu se žáci do školy nevrací. Pedagogický dozor: 1.A – Menšíková … pokračovat »

Fotografování tříd

[26. 05. 2017]

Fotografování tříd proběhne v pátek 26. května 2017 v průběhu druhé a třetí vyučovací hodiny.

Evropské jazzové dny – výchovný koncert od 11.00 (V1.A, V2.A, 1.A)

[26. 05. 2017]

22.5. – 24.5. ředitelské volno pro žáky školy

[22. 05. 2017]

Ředitelské volno

[22. 05. 2017]

Ředitel školy oznamuje, že na základě ustanovení §24 zák.č.561/2004 Sb. Školský zákon, ve znění pozdějších předpisů, vyhlásil na dny 22. – 24. května 2017 tři volné dny. V období 22. – 24.5. 2017 budou žáci, kteří … pokračovat »

Krajské kolo soutěže Zlatý list (6 žáků V2.A)

[19. 05. 2017]

Exkurze TV – Jižní Čechy

[19. 05. 2017]

Okresní kolo Pythagoriády, ZŠ Struhlovsko (4 žáci z V1.A)

[18. 05. 2017]

Vstupní testy First (V4.A a 2.A) od 7.15 hod

[18. 05. 2017]

Testování České školní inspekce pro žáky V2.A (M, ČJL, INF)

[12. 05. 2017]

Úspěchy našich studentů v chemii 2016-2017

Úspěchy našich studentů v chemii 2016-2017

[11. 05. 2017]

Úspěšní řešitelé Chemické olympiády ve školním roce 2016-2017: Kategorie D (8. a 9.ročník ZŠ ) Okresní kolo: 7.3.2017 Přerov Dominik Röder 1.místo Kateřina Šnejdrlová 4.místo Krajské kolo: 27.3.2017 Olomouc Dominik Röder 8.místo Kateřina Šnejdrlová 10.místo … pokračovat »

Náhradní termín přijímacích zkoušek

[11. 05. 2017]

Aktuality

Okresní kolo Matematické olympiády Z8 (žáci V1.A)

[31.03.2021]

Krajské kolo ekonomické olympiády

[16.03.2021]

Krajské kolo Matematické olympiády M9 (žáci V2.A)

[16.03.2021]

Online setkání Euroskola – spojení studentů do Evropského parlamentu ve Štrasburku

[12.03.2021]