Projekty

Od roku 2000 se škola zapojila, nebo přímo řídila řadu projektů, které byly financovány jak z evropských fondů, tak ze státního rozpočtu České republiky. Mnoho z těchto projektů bylo zaměřeno na spolupráci se školami v zahraničí. Například projekty Comenius a v současnosti projekty Erasmus+. Důkazem zájmu o jazyky jsou návštěvy pedagogů a žáků v holandském městě Voorburgu a rakouském Grazu, Vídni, Velké Británii a Londýně, kde se seznamovali nejen se zajímavostmi zemí, ale i jejich školami a vyučováním v nich. Tyto projekty byly zaměřeny na rozvoj komunikačních dovedností našich studentů a učitelů v anglickém jazyce. V rámci projektu Erasmus+ ve spolupráci s Chorvatskem a Slovinskem vytvořili naši studenti dokonce i únikovou hru „ESCAPE ROOM Zikmunda Freuda“. Pokud se chcete o našich projektech dovědět více, vyberte si z nabídky v pravém sloupci.

Logolink projektů pro vzdělávání

Vydání výpisů vysvědčení