Projekt Šablony pro SŠ II

Název: Společně pro budoucnost II

Zahájení realizace na Gymnáziu Hranice: 1. 1. 2020.

Šablony zaměřené na personální podporu – školní kariérový poradce.

Šablony zaměřené na osobnostní a profesní rozvoj pedagogů – DVPP, se budou uskutečňovat převážně v oblastech: cizí jazyky, školní kariérový poradce.

Dalšími oblastmi bude i sdílení zkušeností prostřednictvím tandemové výuky, vzájemné spolupráce pedagogů, doučování žáků ohrožených školním neúspěchem.

Cílem projektu je poskytnutí dočasné personální podpory kariérového poradce pro žáky školy, profesní růst pedagogických pracovníků pomoci dlouhodobého vzdělávání, prohloubení spolupráce pedagogických pracovníků, podpoření žáků školy ohrožených školním neúspěchem, rozvoj a zlepšení kvality pedagogické činnosti učitelů a forem a metod jejich práce se žáky, prohloubení projektové výuky ve škole a mimo školu a práce se žáky ve volném čase – v klubu deskových her.

!!! Důležité – postup přihlášení na videokonferenci pro studenty

[20.10.2020]

Takto vypadá naplánovaná schůzka v Týmu, v kanálu přemětu. Tímto modrým obdélníkem s tlačítkem „Připojit se|“ vás vyučující vyzve k připojení ke schůzce, kterou zahájil. Připojujete se pouze ve Vašich týmech, v konkrétních kanálech. Kalendář … pokračovat »

Gymnázium Hranice pokračuje v projektu Erasmus+ On-line