Projekt Šablony pro SŠ II

Logo EU
Název: Společně pro budoucnost II

Zahájení realizace na Gymnáziu Hranice: 1. 1. 2020.

Šablony zaměřené na personální podporu – školní kariérový poradce.

Šablony zaměřené na osobnostní a profesní rozvoj pedagogů – DVPP, se budou uskutečňovat převážně v oblastech: cizí jazyky, školní kariérový poradce.

Dalšími oblastmi bude i sdílení zkušeností prostřednictvím tandemové výuky, vzájemné spolupráce pedagogů, doučování žáků ohrožených školním neúspěchem.

Cílem projektu je poskytnutí dočasné personální podpory kariérového poradce pro žáky školy, profesní růst pedagogických pracovníků pomoci dlouhodobého vzdělávání, prohloubení spolupráce pedagogických pracovníků, podpoření žáků školy ohrožených školním neúspěchem, rozvoj a zlepšení kvality pedagogické činnosti učitelů a forem a metod jejich práce se žáky, prohloubení projektové výuky ve škole a mimo školu a práce se žáky ve volném čase – v klubu deskových her.