Projekt Šablony pro SŠ

Název: Společně pro budoucnost

Zahájení realizace na Gymnáziu Hranice: 1. 9. 2017.

Šablony  zaměřené na  personální podporu – školní kariérový poradce.

Šablony zaměřené na osobnostní a profesní rozvoj pedagogů – DVPP, se budou uskutečňovat převážně v oblastech: čtenářská gramotnost, matematická gramotnost, cizí jazyky, karierové vzdělávání, osobnostní a sociální rozvoj.

Dalšími oblastmi bude i sdílení zkušeností prostřednictvím tandemové výuky, vzájemné spolupráce pedagogů, doučování žáků ohrožených školním neúspěchem.

Cílem projektu je poskytnutí dočasné personální podpory kariérového poradce pro žáky školy, profesní růst pedagogických pracovníků pomoci dlouhodobého vzdělávání, prohloubení spolupráce pedagogických pracovníků, podpoření žáků školy ohrožených školním neúspěchem, rozvoj a zlepšení kvality pedagogické činnosti učitelů a forem a metod jejich práce se žáky.

Bobřík informatiky – vyhodnocení

[22.11.2020]

V době 16. -20. 11. 2020 se žáci naší školy zapojili do internetové soutěže Bobřík informatiky. Soutěž se uskutečnila online a žáci soutěžili ve třech kategoriích Kadet, Junior a Senior. Do kategorie Kadet se zapojilo … pokračovat »

Matematický klokan 2020 – vyhodnocení