Anglický jazyk

Anglický jazyk

Výuka anglického jazyka na naší škole je plně aprobovaná a má velmi vysokou úroveň. O její kvalitě svědčí také počet studentů, kteří každoročně úspěšně vykonávají mezinárodní zkoušky z anglického jazyka FCE. Studenti jsou v rámci každého ročníku rozděleni podle úrovně do 4 skupin po přibližně 15 studentech. Výuka a procvičení jazyka je tak velmi intenzivní.

Vyučující
  • Mgr. Pavla Záchelová – vedoucí předmětové komise anglického jazyka
  • Ing. Lenka Vývodová
  • Mgr. Alena Slováková
  • PaedDr. Martina Rotreklová
  • Mgr. Miloslav Mlčoch

Učební plán

Čtyřleté studium

Předmět 1. ročník 2. ročník 3. ročník 4. ročník
Cizí jazyk 3 3 4 5
Další cizí jazyk 3 3 3 4

Šestileté studium

Předmět 1. roč. 2. roč. 3. roč. 4. roč. 5. roč. 6. roč.
Cizí jazyk 3 3 3 3 4 5
Další cizí jazyk 3 3 3 3 3 4

Učebnice

Úroveň Elementary a Pre-intermediate