Vyslanci EP

Naše škola Gymnázium Hranice se zapojila do projektu Školy – Vyslanci Evropského parlamentu 2021.

A ano, to jsme my! ⬇️

Vyslanci Evropského parlamentu Gymnázia Hranice

Cíl soutěže Vyslanci EP

Cílem této soutěže je neobvyklou formou přiblížit fungování Evropské unie. Plníme tedy úkoly od organizátorů, s přidáním vlastním inovativním nápadů. Tvoříme všemožný obsah o EU na sociálních sítích nebo domlouváme online přednášky se zajímavými hosty pro naše spolužáky.

Za tím vším stojí tým dvanácti studentů Gymnázia Hranice: Patrik Honeš, Filip Zimmermann, Tadeáš Vala, Klára Příkaská, Julie Poláková, Tomáš Stískal, Adam Sedlák, Vendula Kozáková, Klára Kandlerová, Matyáš Filler, Adam Pospěch, Václav Krčmář.

Naše webovky a sociální sítě

EuroLike logo Vyslanců Evropského parlamentu

Zde najdete odkaz na naše vlastní webové stránky, kde píšeme informativní články o EU, o jejích ogánech a institucích, společně s významnými mezinárodními dny a svátky. -> EuroLike.cz

» Náš Instagram «
» Náš Facebook «
» Náš Twitter «

Příspěvky Vyslanců EP

Přednáška Euroskop - Příležitosti pro mladé v EU

Přednáška Euroskop – Příležitosti pro mladé v EU

[30. 04. 2021]

Ve čtvrtek 29. dubna se naši studenti Gymnázia Hranice zúčastnili velmi zajímavé přednášky na téma „Příležitosti pro mladé v EU“. Celou přednášku vedla Mgr. Lenka Fonioková z Eurocentra v Ostravě. Hovořilo se především o možnostech … pokračovat »

Článek EuroLike - Jak vznikla EU?

Článek EuroLike – Jak vznikla EU?

[15. 04. 2021]

1. listopadu 1993 (Maastricht, Nizozemsko) si připomínáme vznik Evropské unie. Jaký má ale původ tahle významná organizace a kde leží samotné počátky EU? Odpovědi najdete v našem stručném historickém článkupokračovat »

Studentský parlament

Mikulášský turnaj 2021

[5.12.2021]

Dne 3.12. proběhl na naší škole tradiční Mikulášský turnaj ve volejbalu. Utkání mezi jednotlivými týmy byly velmi vyrovnané a napínavé. Členové vítězného družstva se mohou po celý školní rok pyšnit titulem Mistr gymnázia. Za své … pokračovat »

Ples gymnázia – změna termínu

[4.12.2021]

Na základě nejasné situace okolo pořádání kulturních a společenských akcí se ruší tradiční maturitní ples, který se měl konat v sobotu 29. ledna 2022. Nový termín je stanoven na sobotu 26. března 2022.

Druhé místo v krajském kole Chemické olympiády

[3.12.2021]

V pátek 3.prosince se konalo Krajské kolo chemické olympiády kategorie A, na základě úspěšného řešení školního kola si zajistila postup Klára Pavelková ze třídy V6.A. Letošní 58. ročník byl realizován prezenční formou na Univerzitě Palackého … pokračovat »

PIŠKVORKY a 5. místo