Vyslanci EP

 

Naše škola Gymnázium Hranice se zapojila do projektu Školy – Vyslanci Evropského parlamentu 2021.

A ano, to jsme my! ⬇️

Vyslanci Evropského parlamentu Gymnázia Hranice

Vyslanci Evropského parlamentu Gymnázia Hranice

Cíl soutěže Vyslanci EP

Cílem této soutěže je neobvyklou formou přiblížit fungování Evropské unie. Plníme tedy úkoly od organizátorů, s přidáním vlastním inovativním nápadů. Tvoříme všemožný obsah o EU na sociálních sítích nebo domlouváme online přednášky se zajímavými hosty pro naše spolužáky.

Za tím vším stojí tým dvanácti studentů Gymnázia Hranice: Patrik Honeš, Filip Zimmermann, Tadeáš Vala, Klára Příkaská, Julie Poláková, Tomáš Stískal, Adam Sedlák, Vendula Kozáková, Klára Kandlerová, Matyáš Filler, Adam Pospěch, Václav Krčmář.

Naše webovky a sociální sítě

EuroLike logo Vyslanců Evropského parlamentu

Zde najdete odkaz na naše vlastní webové stránky, kde píšeme informativní články o EU, o jejích ogánech a institucích, společně s významnými mezinárodními dny a svátky. -> EuroLike.cz

» Náš Instagram «
» Náš Facebook «
» Náš Twitter «

Příspěvky Vyslanců EP


Přednáška Euroskop - Příležitosti pro mladé v EU

Přednáška Euroskop – Příležitosti pro mladé v EU

[30. 04. 2021]

Ve čtvrtek 29. dubna se naši studenti Gymnázia Hranice zúčastnili velmi zajímavé přednášky na téma „Příležitosti pro mladé v EU“. Celou přednášku vedla Mgr. Lenka Fonioková z Eurocentra v Ostravě. Hovořilo se především o možnostech … pokračovat »


Článek EuroLike - Jak vznikla EU?

Článek EuroLike – Jak vznikla EU?

[15. 04. 2021]

1. listopadu 1993 (Maastricht, Nizozemsko) si připomínáme vznik Evropské unie. Jaký má ale původ tahle významná organizace a kde leží samotné počátky EU? Odpovědi najdete v našem stručném historickém článkupokračovat »

Studentský parlament

Aktuality

Letní škola Badatele – UP Olomouc

[3.07.2021]

3.–9. července 2021 Přírodovědecká fakulta UP, 17. listopadu 12, Olomouc Letní škola Badatele nabízí studentům všech typů středních škol získat nové znalosti a zajímavé zkušenosti z oblasti přírodních věd. Témata povedou zkušení odborníci z oblasti … pokračovat »

Vydání vysvědčení za školní rok 2020/2021

[30.06.2021]

Sportovní den

[29.06.2021]

Projektový den

[28.06.2021]