Den otevřených dveří

Gymnázium Hranice srdečně zve všechny zájemce o studium z řad žáků 7. a 9. tříd základních škol na Den otevřených dveří, který se bude konat 14. ledna 2020 od 13.00 do 17.00 hod. .

Žáci spádových základních škol získají podrobné informace o přijímacích zkouškách do nižšího stupně víceletého gymnázia (šestiletý cyklus) a do čtyřletého gymnázia pro školní rok 2020/2021.

Všichni uchazeči o studium obdrží informační materiály o průběhu studia.

Zájemci o studium se také mohou seznámit se školní budovou, dále s prezentací učebních pomůcek a vybaveností odborných učeben.

!!! Důležité – postup přihlášení na videokonferenci pro studenty

[20.10.2020]

Takto vypadá naplánovaná schůzka v Týmu, v kanálu přemětu. Tímto modrým obdélníkem s tlačítkem „Připojit se|“ vás vyučující vyzve k připojení ke schůzce, kterou zahájil. Připojujete se pouze ve Vašich týmech, v konkrétních kanálech. Kalendář … pokračovat »

Gymnázium Hranice pokračuje v projektu Erasmus+ On-line