Přijímací zkoušky

Informace pro uchazeče_ 4leté a 6leté studium

Informace (hygienické) pro uchazeče

čestné_prohlášení

Ředitel školy informuje všechny uchazeče o studium na Gymnáziu Hranice, že jednotné přijímací zkoušky z Českého jazyka a literatury a Matematiky  formou didaktických testů proběhnou ve dnech 8. 6. 2020 (čtyřleté studium) a 9. 6. 2020 (víceleté gymnázium)

Pozvánku na přijímací zkoušku společně s dalšími organizačními pokyny obdrží všichni uchazeči 10 pracovních dní před konáním této zkoušky.

Jednotnou přijímací zkoušku pro školní rok 2020/2021 budou konat pouze  ti uchazeči, kteří mají Gymnázium Hranice uvedené na 1. místě.

PhDr. Radovan Langer

ředitel školy

Testovací prostředí CERMAT pojmenované Přijímačky bez obav naleznete na webu prijimacky.cermat.cz, více informací o aplikaci pak najdete na webu České školní inspekce ZDE.

Podle sdělení MŠMT ČR se jednotné přijímací zkoušky v rámci přijímacího řízení pro školní rok 2020/2021 budou konat v červnu. Tyto jednotné přijímací zkoušky budou pouze jednokolové, zůstává v platnosti i náhradní termín (datum konání bude upřesněn).

Zvýšení ceny obědů

[14.05.2020]

Oznámení pro žáky a rodiče oznamujeme Vám, že Školní jídelna, tř. 1. máje 358, Hranice zvyšuje od 1. 6. 2020 ceny obědů takto: žáci 11 – 14 let                             26,- Kč žáci 15 let a více                          … pokračovat »

Online výstava studentských prací žáků Gymnázia Hranice 2020