Výstava

Online výstava prací žáků a absolventů Gymnázia Hranice ke 150. výročí založení školy

Výstava se uskutečnila ve dvoraně Hranického zámku v červnu 2021. Vzhledem k preventivním opatřením zavedených vládou České republiky nebylo možné výstavu slavnostně zahájit. Zájemci, kteří nestihli navštívit výstavu přímo v areálu zámku si mohou díla našich studentů a absolventů prohlédnout zde na této webové stránce. Děkujeme paní Raise Pavelové a panu Miloslavovi Mlčochovi za přípravu a instalaci výstavy. Také děkujeme našim žákům a absolventům za zapůjčení jejich děl. Všem návštěvníkům pak přejeme příjemný zážitek při prohlížení těchto stránek.

Online výstava studentských prací žáků Gymnázia Hranice 2020

Vzhledem k preventivním opatřením zavedených vládou České republiky nebylo možné provést výstavu ve dvoraně Hranického zámku, proto jsme pro Vás připravili On-line výstavu studentských prací. Děkujeme panu Miloslavovi Mlčochovi za vytvoření fotografií prací žáků, a také děkujeme autorům vybraných obrázků. Všem návštěvníkům pak přejeme příjemný zážitek při prohlížení těchto stránek.

Práce žáků 1. A

Práce žáků 2. A

Práce žáků V1. A

Práce žáků V2. A