Posezení u samovaru

[12. 01. 2016] | Uveřejnil: administrator

I letos začátkem ledna oslavili studenti ruské Vánoce u samovaru. Nejprve se sešla skupina rusistů ze tříd V6.A/V6.B, následně k prostřenému stolu zasedli jejich o rok mladší kolegové z V5.A třídy. Nechyběl pravý ruský čaj a pirožky s nejrůznějšími náplněmi. K tradici rovněž patří účast absolventa Gymnázia Hranice Jakuba Ptáčka, jenž studuje na univerzitě v Moskvě. Všichni stolující měli možnost ptát se Jakuba na nejrůznější témata, jež je zajímala.Každé takové setkání je přínosem pro obě strany. Snad si letošní maturanti někdy v budoucnu vzpomenou na hezké chvíle, které prožili v přátelské atmosféře.

Autor: Marie Vávrová

Online workshop „Sexuální násilí a kyberšikana“, 3. A, 9.00 – 12.00

[27.05.2021]

Didaktické testy – společná část maturitní zkoušky Matematika M+, určena spádová škola