Posezení u samovaru

[12. 01. 2016] | Uveřejnil: administrator

I letos začátkem ledna oslavili studenti ruské Vánoce u samovaru. Nejprve se sešla skupina rusistů ze tříd V6.A/V6.B, následně k prostřenému stolu zasedli jejich o rok mladší kolegové z V5.A třídy. Nechyběl pravý ruský čaj a pirožky s nejrůznějšími náplněmi. K tradici rovněž patří účast absolventa Gymnázia Hranice Jakuba Ptáčka, jenž studuje na univerzitě v Moskvě. Všichni stolující měli možnost ptát se Jakuba na nejrůznější témata, jež je zajímala.Každé takové setkání je přínosem pro obě strany. Snad si letošní maturanti někdy v budoucnu vzpomenou na hezké chvíle, které prožili v přátelské atmosféře.

Autor: Marie Vávrová

Zvýšení ceny obědů

[14.05.2020]

Oznámení pro žáky a rodiče oznamujeme Vám, že Školní jídelna, tř. 1. máje 358, Hranice zvyšuje od 1. 6. 2020 ceny obědů takto: žáci 11 – 14 let                             26,- Kč žáci 15 let a více                          … pokračovat »