Studentský parlament

Něco o nás

Na začátku školního roku 2020/2021 vznikl Studentský parlament, který se skládá ze zástupců všech tříd. Cílem tohoto uskupení je dát studentům větší prostor k prosazení svých názorů. Často se tedy jedná o různé projekty, zajímavé přednášky, dotazy studentů na vedení školy a mnohé další.

Napište nám

I když Studentský parlament vznikl poněkud nedávno, snažíme se, aby byl každý názor slyšet. Zástupci tříd sice předávají informace vám, žákům, ale ne vždy se zpětná vazba dostavuje.

Proto nyní vytváříme tento dokument Forms, abyste se i vy mohli více zapojit do našich debat. Kdykoliv budete mít nějaký dotaz nebo připomínku, můžete ji sem napsat a my se jí poté na našich schůzkách budeme dále věnovat.

Odkaz na dokument Forms

Studentský parlament

Mikulášský turnaj 2021

[5.12.2021]

Dne 3.12. proběhl na naší škole tradiční Mikulášský turnaj ve volejbalu. Utkání mezi jednotlivými týmy byly velmi vyrovnané a napínavé. Členové vítězného družstva se mohou po celý školní rok pyšnit titulem Mistr gymnázia. Za své … pokračovat »

Ples gymnázia – změna termínu

[4.12.2021]

Na základě nejasné situace okolo pořádání kulturních a společenských akcí se ruší tradiční maturitní ples, který se měl konat v sobotu 29. ledna 2022. Nový termín je stanoven na sobotu 26. března 2022.

Druhé místo v krajském kole Chemické olympiády

[3.12.2021]

V pátek 3.prosince se konalo Krajské kolo chemické olympiády kategorie A, na základě úspěšného řešení školního kola si zajistila postup Klára Pavelková ze třídy V6.A. Letošní 58. ročník byl realizován prezenční formou na Univerzitě Palackého … pokračovat »

PIŠKVORKY a 5. místo