Mezinárodní konference středoškoláků v Praze

[16. 12. 2019] | Uveřejnil: administrator

Úspěch studentů V6. A v Praze
Studenti jazykovědného semináře V6. A se zúčastnili Mezinárodní konference středoškoláků a svými pracemi obohatili její program. Témata, jež v průběhu podzimu zpracovali, byla různorodá: K. Hrazdilová a J. Beránek se zamýšleli nad československými vztahy, K. Fůsková s M. Vanduchovou napsaly pohádku o Jánošíkovi, V. Macháček je aktivní ve skautingu, tak se věnoval srovnání skautingu u nás a na Slovensku, T. Popelka napsal vypravování o Bratrech ve válce, D. Žák se na chvíli stal reportérem a vyzpovídal pana doktora J. Jablonského a F. Žerávek složil báseň s názvem Společná cesta národů. Z toho vyplývá, že letošní téma konference mělo jasné obrysy „Vztahy mezi Čechy a Slováky“.
Naše škola zaznamenala úspěch – Jan Beránek a Kateřina Hrazdilová získali čestné uznání, z 25 prezentací. Gratulujeme! A všem ostatním děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Napsala Marie Vávrová

Vydání výpisů z vysvědčení

[30.01.2020]

Ústřední kolo Bobříka informatiky kategorie Senior – od 9.30 hod